V Donecku a Luhansku rozdávajú ruské občianstvá

Foto: youtube

V Donecku predvčerom začali prijímať žiadosti na získanie ruského občianstva. V  Luhansku sa táto procedúra začne od zajtrajšieho rána. Donecké médiá, blogeri a ľudia na sociálnych sieťach uvádzajú, že záujem o získanie ruského občianstva je obrovský. Napriek tomu, že migračná služba má stránkové hodiny od 9.00 h ráno, záujemcovia o ruské občianstvo sa pred dverami úradu začali schádzať už od 5.00 h ráno.

Miestne médiá uvádzajú, že drvivá väčšina obyvateľov Doneckej a Luhanskej republiky chce získať ruské občianstvo a doklady.

Zverejnili aj videá, na ktorých obyvatelia Donbasu vysvetlili, prečo chcú získať ruské občianstvo: budú mať lepšie pracovné príležitosti, budú môcť cestovať po svete, získajú oveľa väčšie práva, ako občania Ruska, a pod.

[plsc_youtube url=“https://youtu.be/I_BFq4AykeI“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár