V EÚ je viac ako 16 miliónov ľudí bez práce

· Čas čítania: 3 min.
Foto: napalete.sk
Miera nezamestnanosti v eurozóne predstavovala podľa európskeho štatistického úradu Eurostat v októbri 8,1%, tj. zostala oproti predchádzajúcemu mesiacu nezmenená, čo znamená, že bez práce bolo v eurozóne 13 172 000 ľudí! V celej EU sa nezamestnanosť pohybovala na úrovni 6,7%, teda bez práce bolo v októbri 16 626 000 ľudí! Z toho teda vyplýva, že počet ľudí, ktorí nemajú prácu, ale môžu sa stať potencionálnou pracovnou silou je v celej EU veľký a nie je potrebné prijímať žiadnych migrantov. Teda aspoň s takou zámienkou prichádzajú už tretím rokom liberáli snažiaci sa multikulturalizovať a islamizovať Európu!
Otázka teda je, prečo európski kapitalisti nezamestnajú tých Európanov, ktorí sú v súčasnosti bez práce? Že nechcú pracovať alebo nie sú zamestnateľní? Stačí zmeniť zákony a pritvrdiť a pracovať budú takmer všetci. Ale to by západní chamtiví kapitalisti nemohli chcieť tlačiť na nízke mzdy s cieľom vykorisťovať a čo najviac sa obohatiť na úkor domáceho obyvateľstva, všakže? A tak si radšej do Európy navozia hordy migrantov, o ktorých si myslia, že im budú pracovať za nimi určené mzdy. No viac na omyle byť ani nemôžu, pretože takmer žiadny migrant necestuje do Európy s cieľom pracovať, ale priživovať sa na štedrom sociálnom systéme.
A tí vyššie postavení vlastníci globálneho kapitálu zase dobre vedia o čo ide a majú s Európou úplne iné plány ako prilákať lacnú pracovnú silu. Plány na likvidáciu súčasnej kresťanskej a na tradičných hodnotách založenej Európy. Všetko, čo teda počujete v médiách ohľadom nedostatku pracovných miest a následnej veľkej potrebe nových pracovníkov z migrantov z Afriky a Blízkeho východu sú len obyčajné chamtivé a zločinecké lži!
Martin Bago
https://www.napalete.sk/v-eu-je-stale-viac-ako-16-milionov-ludi-bez-prace/?fbclid=IwAR2i0BU3wft3ntPUUMCPeea-s3IFdwTFoATAOXJtfyzoOWApeCh4ok42kn4
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár