V Kalifornii sa 10 ročné deti učia o análnom sexe a ako byť „inou farbou v dúhe“

· Čas čítania: 2 min.
foto: archív


Zatiaľ čo kedysi sa deti v tomto veku hrali na ihrisku, skákali cez švihadlo, hrali  futbal a šplhali na preliezkach, dnes sú 10-ročné deti na verejnej škole vyučované ako sa zapojiť do sodomie, používať kondómy a hrať sa s hračkami určenými pre sex.

Podľa bývalého učiteľa verejnej školy,  nové „vzdelávacie štandardy“ v Zlatom štáte sú tak scestné, že väčšina rodičov, ak by skutočne poznali pravdu, by pochodovali na týchto indoktrináciách. s vidlami v ruke.

Je to šokujúce,“ hovorí Rebecca Friedrichsová, zakladateľka skupiny For Kids & Country, o nevýslovnej sodomii , ktorá sa odohráva na verejných školách v Kalifornii. „Je to medicínsky riskantné na viacerých úrovniach,“ hovorí o učebných osnovách, ktoré zahŕňajú, že 10-ročné dievčatá dávajú kondómy na „protetickú mužskú erekciu“, zatiaľ čo 10-roční chlapci to sledujú a dokonca tieto 10-ročné deti oboch pohlaví sú učené k praktikám orálneho a análneho sexu.
Okrem toho, že učia všetky druhy perverzných sexuálnych aktov, tieto 10-ročné deti sú tiež poučené o tom, ako sa stať transgendermi a inými „farbami“ na „dúhe“ LGBTQP „pedofilnej formy“, a takto „predchádzajú“ riziku vystavenia detí rozvoju duševných ochorení alebo pokusu o samovraždu neskôr v ich živote. Vskutku zvláštny spôsob…

zdroj: naturalnews

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár