V najbližšom čase rozšírime naše aktivity, s vašou pomocou

· Čas čítania: 1 min.

Zem&Vek začínal v roku 2013 ako tlačená platforma na šírenie nezávislých informácií a odhaľovanie mocenských súvislostí, o ktorých sa mainstream informovať neodváži buď vôbec, alebo len v slabých náznakoch. Postupne sme rozširovali naše pôsobenie na internete, naša webová stránka sa už stala plnohodnotným samostatným médiom, hoci na ňu nedostávame žiadne príspevky a financujeme ju z peňazí od čitateľov mesačníka. Pokračujeme v tom aj v čase, keď naše príjmy obmedzilo vyradenie Zem&Vek z obchodných reťazcov.

Pritom v najbližších mesiacoch plánujeme rozšíriť naše on-line aktivity, najmä čo sa týka audiovizuálneho obsahu, reportáží, besied, rozhovorov… Naša platoforma slobodného slova a nádeje sa mieni rozširovať, zahŕňať a oslovovať nových ľudí. Časom to môže viesť k vytváraniu ďalších médií alebo aj iných, nemediálnych aktivít.

Aby sa to všetko mohlo rozbehnúť, spoliehame sa na vaše príspevky na transparentný účet Fondu Sofian, kde už teraz cítime vašu veľkú podporu. Z pôvodných 3000 eur, ktoré sme spočiatku naň vložili, je dnes už takmer 16 000 eur, vďaka vašej podpore.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár