V najbližšom čase rozšírime naše aktivity, s vašou pomocou

Zem&Vek začínal v roku 2013 ako tlačená platforma na šírenie nezávislých informácií a odhaľovanie mocenských súvislostí, o ktorých sa mainstream informovať neodváži buď vôbec, alebo len v slabých náznakoch. Postupne sme rozširovali naše pôsobenie na internete, naša webová stránka sa už stala plnohodnotným samostatným médiom, hoci na ňu nedostávame žiadne príspevky a financujeme ju z peňazí od čitateľov mesačníka. Pokračujeme v tom aj v čase, keď naše príjmy obmedzilo vyradenie Zem&Vek z obchodných reťazcov.

Pritom v najbližších mesiacoch plánujeme rozšíriť naše on-line aktivity, najmä čo sa týka audiovizuálneho obsahu, reportáží, besied, rozhovorov… Naša platoforma slobodného slova a nádeje sa mieni rozširovať, zahŕňať a oslovovať nových ľudí. Časom to môže viesť k vytváraniu ďalších médií alebo aj iných, nemediálnych aktivít.

Aby sa to všetko mohlo rozbehnúť, spoliehame sa na vaše príspevky na transparentný účet Fondu Sofian, kde už teraz cítime vašu veľkú podporu. Z pôvodných 3000 eur, ktoré sme spočiatku naň vložili, je dnes už takmer 16 000 eur, vďaka vašej podpore.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár