V nemeckom Miesbachu umrelo zo 41 očkovaných 7 ľudí, 34 ochorelo

V súčasnosti pribúdajú správy o úmrtiach v domovoch dôchodcov po masovom očkovaní seniorov. Nedávno bolo hlásených 23 prípadov z Nórska (PI-NEWS). Teraz informoval okresný úrad Miesbach v Bavorsku, že 41 obyvateľov zariadenia pre seniorov malo pozitívny test na prítomnosť koronavírusu. Rovnako ako v Nórsku, 34 z nich pred potvrdením pozitivity, dostalo vakcínu od spoločnosti BioNTech/Pfizer. Sedem z očkovaných obyvateľov zomrelo, medzi neočkovanými bola iba jedna smrteľná udalosť. Pred očkovacou kampaňou došlo v domovoch dôchodcov v okrese Miesbach od marca do decembra 2020 iba k piatim úmrtiam.

Súvislosť s očkovaním sa nedá na 100% dokázať, ale predtým, ako sa toto podozrenie úplne rozptýli, pokračovanie v masovom očkovaní v domovoch dôchodcov hraničí doslovne s vraždením z nedbanlivosti. Vzhľadom na nevysvetliteľné úmrtia, je dôvodné považovať súčasné „výpadky“ v dodávke vakcíny za šťastie. V okrese Miesbach je momentálne “očkovacia prestávka”.

Žiadny dôkaz o účinnosti očkovania u ľudí starších ako 74 rokov.

Novinár Boris Reitschuster na svojej webovej stránke upozorňuje na to, že neexistujú dôkazy o tom, že by ľuďom starším ako 74 rokov pomohol účinok vakcíny BioNTech, ako aj vakcíny Moderna.

Pri Bodamskom jazere došlo v dôsledku očkovania proti covidu k skutočnému hromadnému úmrtiu. Na Silvestra bolo prvou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech očkovaných 40 obyvateľov domu opatrovateľskej služby v Uhldingen-Mühlhofen. Odvtedy zomrelo 11 seniorov z tejto očkovanej skupiny a ďalších 15 seniorov a opatrovateľov je akútne chorých na Covid-19.

Oficiálne orgány robia všetko pre to, aby popreli akúkoľvek súvislosť medzi očkovaním a úmrtiami. Pretože, prinajmenšom väčšina zosnulých nemala žiadne predchádzajúce akútne choroby, ktoré by sa dali pripísať smrti a zhromažďovanie dôkazov nehovorí v prospech „prirodzenej smrti“, uchýlil sa miestny zdravotnícky úrad k tomuto vysvetleniu: mŕtvi museli mať „predtým nezistenú infekciu vírusom”!

VIDEO a zdroj: tu.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply