Vábenie exotiky alebo African Lover

· Čas čítania: 5 min.

Multikultúrne šialenstvo má už aj svoje sexuálne aspekty. Čím viac sú zjemnení Nemci odsudzovaní, tým atraktívnejší sa zdajú cudzinci s horúcou krvou. Kam až to vedie, aj keď si odmyslíme to najhoršieho ako znásilnenie alebo vražda, dokazujú niektoré prípady.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Televízny kanál Arte vysielal 29. mája dokument Cool Mama, opisujúci zrelú Mníchovčanku, ktorá si ulovila atraktívneho milenca zo Senegalu, financovala ho dlhé roky – aby nakoniec zistila, že si pri občasných dovolenkách vo vlasti založil vlastnú rodinu. Keď dosiahla penzijný vek a jej cena na trhu „s mäsom“ klesla, Afričan ochladol. Deprimujúce na tom je, že ani ona, ani filmoví tvorcovia to nepovažovali za tragické, ale dokonca sa vytešovali z „nekonvenčnosti“. Nemecký spisovateľ tureckého pôvodu Akif Pirincci na svojom blogu uviedol, že nie hlavní hrdinovia sú vinní, ale tvorcovia zákonov, médiá, štát a migračný priemysel, ohlupujúce ľudí romantickými predstavami o mnohotvárnosti a pestrosti.

No nielen ženy padnú do pasce multi-kulti. Dobrý príklad toho, že aj muži môžu byť pojašení, je bývalá tenisová hviezda Boris Becker. Už skoro 30 rokov nasleduje jeden stroskotaný vzťah za druhým – a väčšinou sú to exotické, tmavšie krásky, s ktorými sa rodák z Leimeneru vrhal do nešťastia. Po svojej prvej manželke Barbare hľadal útechu u staršej manažérky Petrice Farameh, medzitým mal aféru s Angelou Jermakovovou, potom to boli „techtle-mechtle“ s raperkou Sabrine Setlur atď. Až kým sa v roku 2009 neoženil s Lilly Kersneberg. Pokiaľ je známe, dnes 49-ročný tenista mal po svojich 21. narodeninách len dva vzťahy s rodeným Nemkami.

Sexuálna revolúcia žerie svoje deti

Aj manželstvo Heidi Klumm so spevákom Sealom, na začiatku tak úžasné, stroskotalo v roku 2012. Počet zmiešaných manželstiev v Nemecku rastie: v roku 2013 ich bolo už okolo 2,3 milióna, t.j. 13 % zo všetkých 17,6 milióna manželstiev v Nemecku (zdroj: Spolkový štatistický úrad). Pritom je riziko rozvodu v takýchto dvojnárodných manželstvách o 64 % vyššie ako v čisto nemeckých. Je príčinou tohto javu rok 1968, keď sa začala v Nemecku na jednej strane slobodná sexuálna revolúcia, na druhej strane sa inštalovala feministická diktatúra? Z toho plynúci boj pohlaví odvrátil od seba nemeckých mužov a ženy. Erotické potreby sa nedajú odhodiť, a pretože sa sústavne rozvíjal presexualizovaný konzumný priemysel, našiel sa politicky korektný ventil: V láske k cudzincovi je dovolené všetko, zatiaľ čo medzi domácimi zakázané.

Balada o Laure a Omarovi

Láska a sex majú so silou a nádherou národa viac do činenia, ako sa nazdávame, ale aj s jeho skazenosťou a úpadkom. 15. decembra sme sa dočítali na Spiegel On-line v rubrike Pocity srdcervúcu love story, z ktorej sa postupne vykľuje reálna satira: „Medzi láskou a predsudkami. Keď sa Nemka vydá za utečenca.“ Ide o 27-ročnú Lauru, nemeckú študentku, zrejme len popri hlavnej činnosti, lebo pomáha ako dobrovoľníčka v utečeneckom azylovom dome. 25-ročný Omar je naproti tomu typický azylový podvodník starej školy, ktorý pred dvomi rokmi utiekol z rodného mesta Hebron v západnom Jordánsku do Nemecka. Nemusel sa tlačiť v gumovom člne, ani pochodovať balkánskou cestou, lebo nemecké zastupiteľstvo v Ramallah mu vystavilo vízum pre lekárske ošetrenie v Nemecku. Mal šťastie, priletel lietadlom z Ammanu do Mníchova. Keď mu vízum vypršalo, požiadal v Hamburgu o azyl, a tak sa zoznámil s Laurou.

Natíska sa veľa otázok, ako napr.: Prečo jePalestínčan, v ktorého krajine nezúri vojna považovaný za utečenca? Pred čím uteká? Na čo trpí? Kto platí toto ošetrenie a letenku? No, dosť bolo otázok, príbeh končí šťastne: „Keď imám pár jedného horúceho dňa v hamburskej mešite sobášil, bývala Laura ešte v študentskom  domove a Omar v utečeneckom tábore.“

Je trocha čudné, keď sa „kresťanka“ Laura nechá sobášiť práve v mešite, ktorá je pod dohľadom ústavnej ochrany kvôli islamským pletkám. Prečo nie v kostole s farárom? Nemusí konvertovať, ani nosiť šatku alebo sa vzdať večierkov so svojimi priateľmi. No posledné slovo nebolo ešte povedané. Laura začala čítať korán, aby pochopila nenávisť proti moslimom. O láske k rodine, čestnosti a lojalite v definícii dobrého človeka. „Veď tieto slová stoja aj v biblii. Nevidím tam žiadny rozdiel. A odkiaľ tá nenávisť pochádza, neviem, asi od nacistov.“

Pretože však úrady ešte nerozhodli o Omarovej žiadosti o azyl, musí sa čakať. Vlastne má chytrý Omar už pobyt zabezpečený. Pár sa ale rozhodol pre istou počkať. Keby sa totiž Laura a Omar v priebehu troch rokov rozviedli, musel by Omar ihneď domov do vlasti. Alah uchovaj! Naspäť do milovanej vlasti? Všetko, len to nie – okrem, samozrejme, dovolenky s povolením a peniazmi od utečeneckých úradov, ktoré extrémne pružne pozerajú bokom, keď utečenec odchádza v nebezpečenstve života a smrti cez Stredozemné more.

Treba povedať, že balada o Laure a Omarovi je do popuku komická. Chytrý moslim si omotá hlúpu hus okolo svojho prsta a nepohne sa so svojim stredovekým spôsobom života ani o milimeter ďalej: „A keď to nebude fungovať – v tom sa zhodujeme – rozídeme sa.“ To si ale Laura budeš musieť počkať, kým si Omar nedovlečie z Hebronu svoje početné príbuzenstvo a svoje ženy. A potom bude musieť prosiť o prepáčenie, ak sa nebude chcieť nechať vláčiť na lane autom. Alebo variť pre celú perepúť.

Preložené z: Jűrgen Elsässer, Akif Pirincci, Compact 2017 (www.compact-online.de/), voľne skrátené

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár