„Vakcíny“ proti COVID-19 a Norimberský kódex. Zločiny proti ľudskosti a genocída

Foto: Norimberský proces

„My, ktorí sme prežili zverstvá páchané na ľudstve počas druhej svetovej vojny, sa cítime povinní nasledovať svoje svedomie. … Pred našimi očami prebieha ďalší holokaust väčšej veľkosti. Vyzývame vás, aby ste okamžite zastavili tento bezbožný lekársky experiment na ľudstve. Ide o lekársky experiment, na ktorý sa musí vzťahovať Norimberský kódex.“ (Rabín Hillel Handler, Hagar Schafrir, Sorin Shapira, Mascha Orel, Morry Krispijn a kol., kompletný text tu.)

Vakcíny, ktoré do Vás pchajú sú „experimentálne“ a neboli regulárne schválené. Od decembra 2020 to má za následok celosvetový vzostupný trend úmrtí a nežiaducich účinkov ohrozujúcich zdravie človeka.

Uvedeným cieľom je presadiť celosvetové očkovanie 7,9 miliardy ľudí vo viac ako 190 krajinách, po ktorom má nasledovať zavedenie digitalizovaného „očkovacieho pasu“. …a totálnej kontroly obyvateľstva Zeme.

Netreba dodávať, že ide o niekoľko miliardovú operáciu spoločnosti Big Pharma. Spoločnosť Pfizer, ktorá hrá dominantnú úlohu v predaji očkovacej látky na úrovni celej planéty, má pozoruhodný register trestov u amerického ministerstva spravodlivosti za nekvalitu a ohrozenie zdravia svojimi výrobkami.

Najnovšie oficiálne údaje (15. septembra 2021) poukazujú na približne:

40 666 vakcín mRNA hlásených a registrovaných úmrtí v EÚ, Spojenom kráľovstve a 6,6 milióna hlásených „nežiaducich udalostí“ čiže ohrození zdravia.

Predpokladané  čísla úmrtí a ohrození zdravia (EÚ, Spojené kráľovstvo, USA) SOFAR však môžu byť najmenej desaťkrát vyššie ako oficiálne hlásené prípady.

 Digitálna tyrania na globálnej úrovni

Vakcína sa aplikuje a je zavedená na celom svete. Cieľová populácia je 7,9 miliardy. Uvažuje sa o niekoľkých dávkach. Ide o najväčší očkovací program vo svetovej histórii.

„Pokyny“ WHO na zriadenie celosvetového systému digitálnych informácií na vydávanie takzvaných „digitálnych certifikátov pre Covid-19“ sú štedro financované nadáciami Rockefeller a Bill a Melinda Gates.

Vakcína mRNA nie je projektom medzivládneho orgánu OSN (WHO) v mene členských štátov OSN: Ide o súkromnú iniciatívu miliardárskych elít, ktoré financujú a presadzujú projekt vakcín na celom svete.

Big Pharma: Pfizer hľadá celosvetovú dominanciu

Globálny očkovací projekt s názvom COVAX je celosvetovo koordinovaný WHO, GAVI, CEPI, nadáciou Gates v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom (WEF), Wellcome Trust, DARPA a Big Pharma, ktorej stále viac dominuje partnerstvo Pfizer-GSK štyri mesiace pred nástupom krízy Covid-19 na začiatku januára 2020.

Spoločnosť Pfizer, ktorá má záznam v registri trestov amerického ministerstva spravodlivosti, hrá pri predaji „vakcíny“ mRNA „takmer monopolnú úlohu“. Spoločnosť Pfizer už v EÚ plánuje dodať 1,8 miliardy dávok, čo zodpovedá štvornásobku počtu obyvateľov Európskej únie.

V historickom rozhodnutí  amerického ministerstva spravodlivosti zo septembra 2009 spoločnosť Pfizer Inc. priznala vinu za obvinenie z trestného činu. Išlo o  „najväčšie riešenie podvodov v oblasti zdravotnej starostlivosti“ v histórii amerického ministerstva spravodlivosti.

 Zdravotné riziká sú známe a zdokumentované, ale zároveň sú ľudia nielen dezinformovaní, ale aj nútení prijať očkovaciu látku.

Žiadna kariéra, žiadny príjem, žiadna budúcnosť… A žiadny prístup k vzdelávacím a zdravotným službám, ak nie ste očkovaní.

Študenti majú zákaz navštevovať školy, vysoké školy a univerzity, zdravotnícki pracovníci a stredoškolskí učitelia, ktorí sa búria, sú prepustení a občianska spoločnosť sa dostáva do stavu chaosu.

Relevantnosť Norimberského kódexu

Právni analytici sa zamerali na experimentálny charakter vakcíny mRNA a jej devastačné účinky na zdravie a poukázali na historický norimberský „proces nacistických lekárov“ (1946-47), v ktorom boli nacistickí lekári obvinení z vojnových zločinov, konkrétne za vedenie lekárskych pokusov na väzňoch v koncentračných táboroch a na civilistoch.

Hlavný obžalovaný Karl Brandt bol vyšším zdravotníckym úradníkom nemeckej vlády počas 2. svetovej vojny; k ďalším obžalovaným patrili starší lekári a správcovia v ozbrojených silách a SS.

Na základe rozsudku z 19. augusta 1947 bol prijatý Norimberský kódex. Nasleduje prehľad desiatich zásad Norimberského kódexu. Niekoľko z týchto zásad – vo vzťahu k vakcíne mRNA a očkovaciemu pasu – bolo nehanebne porušených.

Zásady:

Dobrovoľný súhlas ľudského subjektu je úplne zásadný

To znamená, že dotknutá osoba by mala mať spôsobilosť na právne úkony na udelenie súhlasu na základe slobodnej voľby, bez zásahu akéhokoľvek prvku sily, podvodu, nátlaku, prílišného zasahovania alebo inej postrannej formy obmedzenia.

Vyžaduje sa, aby mu pred prijatím kladného rozhodnutia experimentálnym subjektom bol oznámený charakter, trvanie a účel experimentu; spôsob a prostriedky, ktorými sa má vykonávať vrátane všetkých nepríjemností a rizík, ktoré je možné očakávať.

Experiment by mal byť taký, aby prinášal plodné výsledky pre dobro spoločnosti, nezistiteľný inými metódami alebo študijnými prostriedkami, a nemal by byť náhodný a zbytočný.

Experiment by mal byť navrhnutý tak, aby vychádzal z výsledkov pokusov na zvieratách a zo znalostí o prirodzenej histórii choroby alebo iného skúmaného problému, aby očakávané výsledky odôvodnili vykonanie experimentu.

Experiment by mal byť vykonaný tak, aby sa zabránilo akémukoľvek zbytočnému fyzickému a duševnému utrpeniu a zdravotnému ohrozeniu.

Žiadny experiment by sa nemal vykonávať tam, kde je a priori dôvod domnievať sa, že dôjde k smrti alebo zdravotnému postihnutiu.

Miera rizika, ktorú je potrebné podstúpiť, by nikdy nemala prekročiť mieru určenú humanitárnou dôležitosťou problému, ktorý má byť experimentom vyriešený.

Je potrebné pripraviť vhodné opatrenia a poskytnúť primerané vybavenie na ochranu pokusného subjektu pred vzdialenými možnosťami zdravotného postihnutia alebo smrti.

Experiment by mali vykonávať iba vedecky kvalifikované osoby. Tí, ktorí experiment vykonávajú alebo sa doň zapájajú, by mali vo všetkých fázach experimentu vyžadovať najvyšší stupeň zručnosti a starostlivosti.

V priebehu experimentu by mal mať ľudský subjekt slobodu experiment ukončiť, ak dosiahol fyzický alebo duševný stav, v ktorom sa mu zdá pokračovanie nemožné.

V priebehu experimentu musí byť zodpovedný vedec pripravený ukončiť experiment v akejkoľvek fáze,ak dôjde k záveru, že experiment ohrozí ľudský subjekt na živote alebo mu spôsobí akékoľvek utrpenie zdravotného charakteru.

Bohato zdokumentované udalosti potvrdzujú, že na celom svete existuje stúpajúci trend úmrtí a zdravotných ohrození spôsobených mRNA, a zdravotnícke úrady si sú plne vedomé „zdravotných rizík“, ale neinformovali verejnosť.

Norimberský kódex je stále platný a aktuálny!!!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ The COVID-19 “Vaccine” and the Nuremberg Code. Crimes Against Humanity, Genocide, https://www.globalresearch.ca/, 16.9.2021

2./ „Vakcíny“ proti COVID-19 a Norimberský kódex. Zločiny proti ľudskosti a genocída, Ivan Štubňa – Hlavné Správy, 10.10.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply