VAROVANIE PRED KONCOM FACEBOOKU ZEM&VEK!

Dnes, 8. 2. 2020 sme dostali upozornenie od Facebooku, že našej FB stránke môže byť zrušené publikovanie, za údajné „neustále porušovanie noriem komunity“:

 

Ak sa tak stane, pokračujte sledovaním našich rozrastajúcich sa aktivít v zápase za zachovanie slovenskej identity na webovej stránke www.zemavek.sk.

FB stránka ZEM&VEK mnohonásobne prekročila dosah stránok mainstreanu. V novembri 2019 dosahovala priemerný počet 57 zdieľaní na príspevok, v januári ich bolo 96, a najnovšie, za prvý februárový týždeň, už 144 zdieľaní na príspevok. A preto má byť z predvolebného diania spolu s jej sledovateľmi vylúčená. Dajte to všetkým nenávistným živlom vo voľbách najavo!

Naše „nenávistné prejavy“ mali spočívať v poukazovaní na nenávistné prejavy druhých. Najnovšie nám FB zmazal príspevok, kde sme upozorňovali na túto komunikáciu Jána Benčíka:

Fotogaléria ilustrujúca vysokú interaktivitu, zdieľania a dosah ZEM&VEK v rámci facebookovej komunity za posledné dni:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár