Verejne obviňujem USA z plánu rozpútania vojny medzi Európou a Ruskom…

Foto: Shutterstock

Východné štáty Európy prevažne Slovania  budú nárazníková zóna s najväčšími stratami…

Uvedené dôkazy sú hlavné a zásadné:

Zbrane a iný vojenský materiál bol dodávaný na Ukrajinu z USA vo výške cca 10 mld. USD už viac ako 8 rokov. Údajne na obranu Ukrajiny. To je obrovská lož. Keby USA a iné bábkové krajiny USA chceli na Ukrajine mier, nebudú podnecovať eskaláciu vojny na Ukrajine dodávkami zbraní. Prvotné je dosiahnuť ukončenie vojenského konfliktu a potom urobiť opatrenia vedúce k vyšetreniu príčin vzniku a priebehu vojny a potrestaniu vinníkov. USA však vojnu podporujú kvôli obrovským miliardovým novým zákazkám a stávajú sa spolupáchateľmi páchania vojnových zločinov. Na Ukrajine sa vedie zástupná vojna USA voči Rusku s cieľom jeho zničenia.

Ďalšie miliardy poskytlo Taliansko, Veľká Británia a NATO. Veľká Británia  napríklad uzavrela rôzne vojenské dohody s Kyjevom, pričom okrem iného investovala 1,7 miliardy libier do posilnenia ukrajinských námorných kapacít. Len v čase prebiehajúceho konfliktu na Ukrajine Západ s USA na čele poslali Ukrajincom zbrane za viac ako 2 mld. USD.

Od roku 2021 Spojené štáty vyčlenili viac ako 4,3 miliardy dolárov na tzv. bezpečnostnú pomoc.  V nasledovných mesiacoch poskytnú USA Ukrajine vražedný vojenský materiál v hodnote 33 mld. USD. Časť z tohto balíka je určená na predaj  v tzv. krajinách východného krídla NATO, čiže bude musieť ich kúpiť na pokyn z USA aj Slovensko. Vôbec nepochybujem o tom, že táto zapredanecká vláda to aj urobí. Podpísanie okupačnej  tzv. DCA dohody s USA je pre Slovensko obrovským bezpečnostným rizikom. Kroky vlády SR na čele s vojnovým štváčom J. Naďom sú kontraproduktívne.  Vláda SR ženie Slovensko do podobnej politickej a faktickej polohy, ako to bolo počas druhej svetovej vojny, keď Slovenský štát podporoval fašizmus.

Okolo 120 jadrových útočných lietadiel F-35A je rozmiestnených na hraniciach s Ruskom, len 200 km od Petrohradu, v skutočnosti pod velením USA, ktoré, ako pripomína senátor Wicker, nevylučuje použitie jadrových zbraní ako prvé.

Je vysoko pravdepodobné, že USA pri tom plánujú použiť aj jadrové zbrane. Ide o takzvané „mini-nuke“ a „bustery“ čiže jadrové bomby s tzv. nízkou výkonnosťou, ktoré sú určené na lokálne ničenie nepriateľa. Tieto taktické jadrové bomby majú výbušnú kapacitu medzi tretinou a dvanástimi násobkami bomby v Hirošime.Vo výzbroji USA je ich približne 7 000 a na amerických základniach je rozmiestnených okolo 1700 kusov vrátane Európy.

USA dodali približne 480 kusov B61 termonukleárnych bômb do piatich takzvaných „nejadrových štátov“ Belgicka, Nemecka, Talianska, Holandska a Turecka. V rámci nedávneho vývoja majú byť miniatómové bomby B61.11 nahradené nedávno vyvinutými B61.12. Na základe údajov z roku 2014 má Taliansko na svojej základni Aviano 50 taktických jadrových zbraní B61 pod americkým velením. Turecko, má na jadrovej leteckej základni Incirlik približne 90 termonukleárnych bômb B61.  Skladovanie a rozmiestnenie taktických B61 v týchto piatich „nejadrových štátoch“ je údajne určené pre ciele na Blízkom východe.

V Európe je „najväčšou jadrovou krajinou Nemecko s tromi jadrovými základňami (dve z nich sú plne funkčné) a môže skladovať až 150 bômb. Nemecko v rozpore s medzinárodnými zmluvami napr. 2 plus 4 sa rozhodlo zaradiť do svojej výzbroje stíhačky americkej výroby F-35, ktoré sú schopné niesť jadrové zbrane. Nemecko sa tak stáva hrozbou pre mier v Európe a je pravdepodobné, že so súhlasom USA chystá spolu s NATO útok na Rusko ako odvetu za druhú svetovú vojnu.

Ak sa pozrieme na mapu zistíme, že neofašisti z USA majú vojensky podchytené všetky štáty hraničiace s Ruskom alebo tzv. východné krídlo ohrozujúce Rusko od Barentsovho mora na severe až po Stredozemné more s výnimkou Moldavska a Bieloruska.

Podľa dobre informovaného zdroja z prostredia blízkeho Pentagonu, na budúcej vojne medzi Európou a Ruskom sa majú zúčastniť predovšetkým, Česko, Slovensko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, pobaltské štáty a Fínsko. Ostatné štáty NATO vrátane USA sa na vojenskom konflikte neplánujú zúčastniť. S vysokou pravdepodobnosťou sa nezúčastní ani Turecko.

Treba si uvedomiť jednu zásadnú vec. Ukrajinskú armádu, západných  žoldnierov a neoficiálne gerilové jednotky bojujúce proti Rusku na Ukrajine riadia predstavitelia americkej armády (Pentagonu a CIA) z územia Ukrajiny!!! Vo východných krajinách tzv. východného krídla NATO činnosť armád tzv. suverénnych štátov riadia vojenskí predstavitelia Pentagonu!!!

Celkový počet amerických základní vo svete: 800 v 80 krajinách a 180 000 vojakov v 160 krajinách!!!

Niektoré príklady:

V  Japonsku majú 120 základní a cca 54 000 tisíc vojakov, v Nemecku 120 základní a cca 35 000 vojakov, Taliansko 44 základní a 12 200 vojakov, Veľká Británia 25 základní a 10 000 vojakov, Turecko 14 základní a cca 2000 vojakov, Južná Kórea 73 základní a cca 27 000 vojakov…Treba poznamenať, že USA znížili počet svojich vojakov v Nemecku takmer o polovicu. Počíta sa však s ich nasadením na územiach tzv. východných štátov vrátane Slovenska. Na zozname amerického ministerstva obrany dve vojenské základne na Slovensku už figurovali v pláne od roku 2019!!!

Dlhodobý plán USA je ovládať pomocou svojej armády a armád porobených krajín celý svet!!! A to je taký istý plán ako mal svojho času Hitler!!! Ak sa USA nespamätajú tiež skončia ako fašistické Nemecko a Hitler. Len obetí bude viac a riziko zániku našej civilizácie bude značné. Preto je treba sa postaviť v každej Američanmi okupovanej krajine na odpor a poslať ich domov!!! V Európe nemajú žiadne záujmy povýšené nad záujmy európskych štátov. Môžu tu byť len ako hostia a nie ako páni a okupanti!!!

V Poľsku sa nachádza v blízkosti ukrajinských hraníc cca 15 000 amerických vojakov. Vo východných štátoch NATO v Európe ďalších 30 000 vojakov.

Raketové americké systémy  MLRS budú  zahrnuté do ďalšieho balíka tzv. vojenskej pomoci Ukrajine. Palebný dosah M31 GMLRS je v závislosti od munície od 70 do 500 km. Takéto systémy môžu byť vybavené riadenými strelami, ktoré sú korigované zo satelitov.

USA dodávkami zbraní len predlžujú vojnový stav a čakajú na príhodný okamih jej eskalácie k ďalšiemu rozšíreniu do Európy. USA a iné štáty NATO potvrdzujú, že dodávkami zbraní im nejde o trpiacich ľudí na Ukrajine, ale o zabratie ukrajinského územia pre ďalší likvidačný postup proti Rusku.

Američanom je jedno, koľko ľudí na Ukrajine zomrie a koľko ľudí zomrie v následne rozšírenej vojne v Európe. Spoliehajú sa na to, že po ukončení vojny budú definitívne tou krajinou, ktorá bude diktovať ďalšie smerovanie sveta po ekonomickej aj vojenskej stránke. A samozrejme rabovať najbohatšiu krajinu sveta na nerastné suroviny – Rusko. (To, ale len v prípade, ak svet neskončí v jadrovom konflikte).

Americká bábka Zelenskyj robí všetko podľa pokynov z USA:

Zelenskyj na konferencii v Mníchove, čiže 5 dní pred vypuknutím vojenského konfliktu odmietol návrh nemeckého kancelára Olafa Scholza, aby sa vzdal členstva v NATO a vyhlásil neutralitu.

Niekoľko rokovaní s Ruskom o ukončení vojny bolo bezvýsledných preto, lebo USA si neželali ukončenie vojenského konfliktu.

Vyhlasovanie Zelenského, že radšej zavedie svet do tretej svetovej vojny ako by sa mal vzdať je aktom vlastizrady, lebo obetuje vlastných ľudí v prehratej vojne a zničí existenčne vlastnú krajinu. Spolieha sa na to, že USA a NATO sa do vojny zapoja a priamo ich k tomu vyzýva, čo je priamy podnet na vyvolanie tretej svetovej vojny.

V prípade, že Západ dostane rozum a Američania dajú pokyn Zelenskému na ukončenie konfliktu, Ukrajina bude tak či tak rozparcelizovaná, aby sa zaručila všeobecná bezpečnosť v tejto časti sveta.

Je vysoko pravdepodobné, že západná Ukrajina a Poľsko chystajú súštátie na spôsob federácie, konfederácie a pod. Zelenskyj vie, že východná Ukrajina bude patriť Rusku, a preto zo západnej Ukrajiny urobí nárazníkovú zónu pre ďalší boj proti Rusku. Východnú Ukrajinu bude obývať rusky hovoriace obyvateľstvo, ktoré sa tak vyhne atakom militantných Ukrajincov na inom území Ukrajiny.

Zelenskyj navrhoval Poľsku a USA, aby zabral Kaliningrad. Poľsko by tak podľa neho Ukrajine pomohlo. Biden v Poľsku o tejto otázke vyprovokovania konfliktu medzi NATO a Ruskom rokoval. Najnovšia provokácia Litvy potvrdzuje možnú agresiu NATO voči Kaliningradu.

Ďalším dôkazom začatia budúcej vojny v Európe je zhromažďovanie zbraní a ich obrovský nárast na tzv. východnom krídle NATO vrátane vojakov. USA a ďalší členovia NATO doteraz poslali Ukrajine viac ako 50 000 protitankových rakiet a 30 000 protilietadlových rakiet Stinger.

Ešte pred ruskou inváziou, začali dodávať vojenské nákladné lietadlá USA, najmä C-17, zbrane do Európy vo veľkých množstvách pozdĺž východného krídla NATO, ale aj presúvali zbrane na miesta odkiaľ ich možno dodať na Ukrajinu. Za posledný mesiac USA a Západ poslali na Ukrajinu zbrane za 1,5 mld. USD.

USA robia nátlak na Európu cez zavedenie sankcií s cieľom zníženia hospodárskej spolupráce s Ruskom a následným oslabením európskej ekonomiky. Samotné USA pritom nerobia také masívne opatrenia. USA v čase konfliktu zvýšili nákup ruskej ropy o 40%.

Ďalším vážnym signálom je obrovský nárast výroby zdravotníckeho materiálu v európskych firmách vrátane operačných inštrumentov. Sú to hlavne Belgicko, Holandsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Nemecko…Vedia už, že vojna vypukne?

Biden neustále opakuje, že USA sa do prípadnej vojny neplánujú zapojiť. Plánujú ju však vyvolať!!! Neustále obviňovanie Ruska z použitia akcie False Flag skôr poukazuje na to, že takúto akciu sa budú snažiť vyprovokovať Američania.

USA ako o jednom z možných spôsobov spustenia vojny v Európe plánujú využiť poľské územie a historickú nenávisť Poliakov voči Rusom.

Uvažujú na západnú Ukrajinu vyslať tzv. „mierové jednotky Poľska“ ako údajnú „ochranu pred ruskou agresiou“. Rozhovory Poľska na túto tému už s administratívou Josepha Bidena začali. Má sa uskutočniť bez mandátu NATO, no za účasti tzv. „ochotných štátov“. Pôjde o priamy vstup Poľska ako krajiny NATO do vojny na Ukrajine. Zdôvodní sa pozvaním amerického špióna Zelenského. V tom okamihu hrozí vojna celej Európe. V prípade, že Rusi nebudú na ukrajinskom území na Poliakov útočiť, plánuje sa pripojenie západnej Ukrajiny k Poľsku, čím sa toto územie stane členským štátom NATO. Poľsko v minulosti okupovalo územie Ukrajiny, a preto sa podujme na úlohu novodobej okupácie ukrajinských území v prospech USA.

V okupovanom Kosove vznikla smutne známa útočná základňa USA Bondsteel…pomenovaná po americkom vietnamskom vrahovi. Je najväčšia v Európe. Slúži tam okolo 8000 vojakov vrátane vojakov z Ukrajiny, Poľska, Litvy, Rumunska…Je povestná mučením podobne ako Guantanámo…Okrem tejto základne sa v Kosove nachádzajú nasledovné základne: Priština 2000 vojakov, Peć 1200 vojakov, Prizren 2700 tureckých vojakov, Leposavić 300 vojakov, Novo Selo 1200 vojakov. Čiže na Američanmi okupovanom Kosove slúži okolo 15400 vojakov.

Srbský prezident Vucić a Srbsko nepodľahli tlaku Západu a ich neofašistickej politike a nepostavili sa proti Rusku na americkú objednávku. „Odmenou“ im bol totálny výsmech Veľkej Británie, ktorá poslala do Kosova zbrane v rozpore s medzinárodným právom!!!

Ďalším dôkazom, že USA nemajú záujem ukončiť zástupnú vojnu proti Rusku je, že príslušníci americkej armády na nemeckej základni Ramstein začali cvičiť ukrajinských vojakov na používanie amerických húfnic M-777, ktoré už USA začali Ukrajincom dodávať. Americká základňa Ramstein je využívaná na páchanie amerických zločinov vo svete okrem iného formou logistickej podpory pre útočiace bombardujúce stíhačky a drony cez satelitnú komunikáciu.

Ukrajincov budú školiť Floridskí gardisti – ktorí boli súčasťou Spoločnej mnohonárodnej výcvikovej skupiny na západnej Ukrajine odkiaľ museli pred vojnou ujsť. USA tiež plánujú dodať Ukrajine americké radarové systémy a školiť Ukrajincov na ich obsluhu.

Od roku 2015 Kanada vycvičila viac ako 33 000 ukrajinských vojakov. Kanada tiež práve teraz cvičí ukrajinských vojakov na obsluhu húfnic M-777. USA priznávajú, že od roku 2015 do januára 2022 vycvičili v Javorive  23 000 Ukrajincov. Najnovší tréneri boli súčasťou Task Force Gator, zloženej z bojového tímu 53. pešej brigády floridskej národnej gardy. Táto jednotka naďalej cvičí Ukrajincov v Nemecku.

USA tiež okamžite využili zhoršenie vzťahov medzi Ruskom  a Japonskom a americký minister vojny Austin si pozval do Washingtonu japonského ministra obrany. Japonsko ako ďalší satelit USA určite príjme návrh na kúpu amerických zbraní. USA inak len  počas konfliktu na Ukrajine uzavrelo s inými štátmi sveta (hlavne Európy) dohody  o kúpe amerických zbraní v desiatkach miliárd USD.

USA oficiálne vyhlásili, že budú podporovať Ukrajinu v boji proti Rusku. Ide im predovšetkým o to, aby vojensky Rusko čo najviac oslabili. Za tým všetkým sa očakáva potom totálny vojenský útok proti Rusku. V prvej etape je plánovaná vojenská provokácia proti Rusku z Poľska a následné vyvolanie vojny medzi východnou Európou a Ruskom. Ďalšou z variant je útok na Kaliningrad a vo finálnej fáze jadrová vojna proti Rusku z Európy, USA a Japonska.

Od posledného zbrojného balíka z 22. apríla poskytli Spojené Štáty Ukrajine zbrane a vybavenie v hodnote viac ako 4 miliardy dolárov. Táto suma zahŕňa:

  • viac ako 5 500 protitankových raketových systémov Javelin, okrem 14 000 nešpecifikovaných pancierových systémov
  • viac ako 1400 protilietadlových systémov Stinger
  • 90 kusov 155 mm húfnic so 183 000 delostreleckými nábojmi
  • 16 vrtuľníkov Mi-17
  • viac ako 700 dronov Switchblade
  • 121 dronov Ghost Phoenix
  • 14 radarov vrátane najmenej 10 modelov AN/TPQ-36
  • dva letecké prehľadové radary AN/MPQ-64 Sentinel
  • stovky obrnených vozidiel
  • viac ako 50 miliónov nábojov

USA a Západ neposlala Ukrajine žiadnu humanitárnu pomoc. Žiadne potraviny, žiadny zdravotnícky materiál – len zbrane!!!

Za súčasnú situáciu na Ukrajine nesie zodpovednosť celý svet!!! Prečo? Pretože dostatočne neodsúdil americké vojnové zločiny páchané od druhej svetovej vojny. Svet žiaľ, bral vojnové avantúry USA ako niečo, na čo majú USA právo. Ale to predsa nie je pravda!!! A zomreli milióny ľudí. Je absolútne jednoznačné, že keby svet vytvoril tlak na USA, aby tieto vojny neviedol a spoločnými silami sveta by im v týchto zverstvách bránil, dnes by sme tu nemali vojenský konflikt na pokraji tretej svetovej vojny!!! Na celej čiare zlyhala aj OSN a OBSE.

Slovensko nie je výnimkou. Súčasná bábková vláda bola od dopredu naplánovaného politického prevratu sluhom USA. Jej predstavitelia sa naplno prejavili tým, že prijali zapredaneckú obrannú dohodu s USA – DCA, ktorá je v skutočnosti okupačnou dohodou zrádzajúcou záujmy Slovenskej republiky. Bola prijatá podozrivo rýchlo, lebo už sa schyľovalo ku konfliktu na Ukrajine a USA potrebovali územie Slovenska na rozmiestnenie zbraní. Kikiríkanie a kotkodákanie vládnych predstaviteľov o potrebe podpísania takejto protislovenskej dohody je sprostá lož. Bol to zjavný úmysel tejto lokajskej vlády, ktorá naplno preukázala, že neháji slovenské, ale americké záujmy.

Na Slovensku sú rozmiestnené Patrioty v bojovej pohotovosti a západné okupačné vojská.

Čoho je NATO schopné si môžete pozrieť tu:

V mene mieru žiadam predstaviteľov SR a ostatných európskych štátov, aby prestali s podnecovaním vojny a jej predlžovaním. Predlžovanie vojny dodávkami zbraní, lietadiel, rakiet, paliva, vysielaní cudzích vojakov a nelegálnych vojenských štruktúr do Ukrajiny znamená ďalšie ľudské obete a zvyšovanie možnosti rozšírenia vojny do Európy!!!

Žiadam vládu SR, aby sa vzdala lokajstva voči USA a ihneď sa začala starať o bezpečnosť občanov Slovenskej republiky. Tá spočíva v okamžitom vyhlásené neutrality Slovenska. Vytvorenie pásma neutrality od Švajčiarska, Rakúska, Slovenska po Ukrajinu vytvorí základ bezpečnosti SR a Európy. Po vyhlásení neutrality následne treba urobiť všetky kroky súvisiace s neutrálnym statusom krajiny. Iba tak sa môžeme vyhnúť vojenskému konfliktu na Slovensku a ohrozeniu životov občanov.

Žiadam opozíciu, odborové zväzy a všetky mierové sily Slovenska, aby okamžite podnikli kroky vedúce k legálnemu razantnému zvrhnutiu zapredaneckej vlády Slovenska. Opozícia sa musí spojiť za týmto jediným cieľom, musí zjednotiť odbory, zamestnávateľské zväzy a široké vrstvy obyvateľstva. Je čas vyhlásiť generálny štrajk až do pádu súčasnej vlády. Žiadam opozíciu, aby sa postavila do čela aktívneho odporu. Nečakajme až nám budú lietať ponad hlavy rakety. Potom už bude neskoro!!!

 

Milí spoluobčania,

máte rodiny, príbuzných, priateľov, známych. Mier mnohí z Vás považujú za samozrejmosť, pretože nezažili vojnu. Mier nie je samozrejmosť. Dnes sme na hranici medzi jadrovou vojnou a mierom. Vojna sa na Slovensko zákerne plíži vďaka zapredaneckej slovenskej vláde a USA. Organizujte sa do verejných mierových protestov, kým nie je neskoro! Nenechajme si zničiť vlasť a životy nás všetkých. Chráňme naše deti…a našu budúcnosť!!!

Máme svoju slávnu históriu v boji proti fašizmu. Písali ju naši predkovia. Mnohí z nich zahynuli. Nedovoľme, aby ich smrť za slobodu bola zbytočná. A nedovoľme, aby nás USA do tejto vojny zatiahli…Následky pre nás môžu byť katastrofálne. Sme malá krajina, ktorá je agresorským paktom NATO zneužívaná v prospech zámerov USA. Naše bezpečné východisko spočíva v okamžitom vyhlásení neutrality!!!

V prípade vyhlásenia mobilizácie odmietnite vyhlásenú brannú povinnosť touto vládou. Nie ste povinní bojovať a hynúť za americké záujmy proti Rusku. Slovensko nepotrebuje byť vo vojnovom stave s Ruskom, kam nás ťahá táto vláda. Vyhlásenia terajších politikov, že na Ukrajine sa bojuje aj za Slovensko je ďalšia sprostá lož. Armádu žiadam, aby nepočúvali klamstvá politikov, ale riadili sa vlastným rozumom o zabezpečení mieru. Armáda sa musí postaviť na stranu mieru a občanov SR. Pretože v skutočnosti sú to USA a NATO, kto ohrozuje svetový mier!!! Vojenské príkazy v rozpore s Ústavou SR sa nesmú plniť. Politici vojakov zneužívajú na „slepé“ plnenie rozkazov v rozpore s Ústavou SR a medzinárodnými mierovými zmluvami.

Pre vyššie uvedené dôvody a pre neschopnosť vlády SR riešiť vitálne záujmy Slovenska je čas postaviť sa na odpor podľa článku 32 Ústavy SR, ktorý hovorí:

„Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

Blíži sa výročie slávneho SNP. Pozývam celé Slovensko do Banskej Bystrice na oslavy SNP a zároveň na vyjadrenie odporu proti vláde národného ohrozenia a zdierania…

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) https://blog.sme.sk/kompisova/politika/pripad-ramstein-americka-zakladna-porusujuca-medzinarodne-pravo-na-uzemi-nemecka?ref=sekciabox

(2) https://www.defense.gov/

(3) https://www.globalresearch.ca/blackwater-donbass-azov-battalion/5768869

(4) https://breakingdefense.com/2022/05/as-battle-for-ukraine-enters-a-new-phase-so-does-lethal-us-aid/

(5) https://www.algora.com/Algora_blog/2022/02/04/a-war-with-russia-would-be-an-american-wipe-out

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply