VIDEO: Absurdity politickej korektnosti vo Veľkej Británii

Foto: Youtube

Vo Veľkej Británii už odznievajú návrhy, aby sa z univerzít odstraňovali sochy “bielych bradatých mužov”, alebo aby študentov neučili samí belosi, hoci sú to špičkoví odborníci vo svojich odboroch. Šialenstvo, ktoré sa dnes odohráva už aj na Slovensku, zachvátilo celú Európu. Ak sa voči tomu jednoznačne nepostavíme, môžeme postupne očakávať, že aj štúrovci budú už čoskoro vymazaní z našich dejín.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply