Video: Budovanie nového sveta s jednou vládou, pravidlami bez Boha a viery

· Čas čítania: 1 min.
Foto: christianitas.sk

Otec Štefan Mordel sa zaoberá otázkami potratov, EÚ, LGBTI propagandy a epidemických opatrení.

Podľa jeho slov, zástupcovia kresťanských hodnôt v  parlamentne, ktorí podporia zákon o potratoch by mali byť na duchovnej úrovni potrestaní a mala by im byť odopretá možnosť zúčastniť sa na sv. prijímaní. K téme LGBTI sa vyjadril jednoznačne : „Je to scestné a nemorálne. Úchylky sa porovnávajú s ľudskými právami„. V prípade núteného presadzovania LGBTI, sa stavia k Európskej únií ako k nemorálnemu spolku, z ktorého by rád radšej vystúpil ako „sobášil homosexuálov v kostole“. Za rozmachom propagandy LGBTI vidí prácu mimovládnych organizácii. V rozhovore sa vyjadril aj k strachu z koronavírusu, ktorý je živený médiami. „Budovanie nového sveta, s jednou vládou, pravidlami, bez Boha a viery, sme súčasťou tejto premeny sveta?“, pýta sa v rozhovore, ktorý si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Ak nás bude EÚ nútiť prijať pro LGBTI legislatívu, s radosťou vystúpime!, christianitas.sk, 5. 10. 2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár