VIDEO: David Icke o koronavíruse 2. časť

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

2. časť veľkého rozhovoru s Davidom Ickeom, v ktorej radí, ako reagovať na pokusy ovládať obyvateľstvo strachom (aktuálne cez koronavírus) a nespolupracovať s elitami na naplnení ich plánu.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Dobrý deň,
    chcel by som vás opýtať či je možné dostať sa tomuto dielu ako aj druhej časti ktorý bol s titulkami. Momentálny link a video youtube zablokoval. Plánujete to opätovne uverejniť?
    Poprípade dať na nejakú stánku ako http://www.uloz.to odkiaľ by sme si to my ktorý máme záujem mohli stiahnuť ?
    Bohu žiaľ veľa ľudí po anglicky nevie a k tejto verzii s titulkami sa neviem dopátrať.
    Vopred pekne ďakujem za odpoveď. S pozdravom fanúšik vašej práci – Peter.

Pridaj komentár