VIDEO: Fenomenálny úspech lekára pôsobiaceho v ZEM&VEK

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

Špičkový onkológ MUDr. Ján Lakota píše pre mesačník Zem&Vek od roku 2015 a je hlavným odborným garantom medicínskych tém. Toto staršie video preniklo aj na medzinárodnú scénu a len v Ázii ho videlo okolo dvesto miliónov ľudí.

Ide o reportáž z obdobia, keď MUDr. Lakota pôsobil ako primár Národného onkologického ústavu. V tom čase doslova na poslednú chvíľu svojou metódou transplantácie krvi zachránil život Karola Kanteka, ktorý bol už v pokročilom štádiu rakoviny lymfatických uzlín. Kantek hovorí, že mu pomohlo aj to, že sa psychicky nezložil a rozhodol sa pre aktívny život po rakovine. Dnes chodí veľa peši, hrá vodné pólo a zúčastňuje sa na amatérskej časti cyklistických pretekov Tour de France.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár