VIDEO: Globálny podvod

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

Krátke video o tom, ako projektanti nacistických lágrov stvorili koncept závislosti na chémii farmaceutických korporácií, ktoré spolu s nadnárodnými médiami vytvárajú strach z nových vĺn koronavírusu. Tým najzarytejším uctievačom Systému pošlite tieto 2 linky pre dokreslenie slov:

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201

https://www.theguardian.com/commentisfree/cifamerica/2011/jun/28/north-carolina-forced-sterilization

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

3 Responses

 • Udalosť 201

  Centrum Johna Hopkinsa pre zdravotnú bezpečnosť v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom a Nadáciou Billa a Melindy Gatesovej usporiadalo 18. októbra 2019 v New Yorku v New Yorku udalosť 201, pandemické cvičenie na vysokej úrovni. Cvičenie ilustrovalo oblasti, v ktorých bude potrebné nadviazať verejno-súkromné ​​partnerstvá počas reakcie na závažnú pandémiu, aby sa zmenšili rozsiahle hospodárske a spoločenské následky.

  Vyhlásenie o nCoV a našom pandemickom cvičení

  V posledných rokoch svet zaznamenal rastúci počet epidemických udalostí, čo predstavuje približne 200 udalostí ročne. Tieto udalosti sa zväčšujú a poškodzujú zdravie, hospodárstvo a spoločnosť. Riadenie týchto udalostí už zaťažuje globálne kapacity, dokonca chýba pandemická hrozba. Odborníci sa zhodujú v tom, že je len otázkou času, kedy sa jedna z týchto epidémií stane globálnou – pandémia s potenciálne katastrofickými následkami. Ťažká pandémia, ktorá sa stáva udalosťou 201, by si vyžadovala spoľahlivú spoluprácu medzi niekoľkými priemyselnými odvetviami, národnými vládami a kľúčovými medzinárodnými inštitúciami.

  zdroj: https://www.centerforhealthsecurity.org/event201

  • Vyhlásenie o nCoV a našom pandemickom cvičení

   V októbri 2019 usporiadalo Centrum pre zdravotnú bezpečnosť Johna Hopkinsa pandemické cvičenie stola s názvom Udalosť 201 s partnermi, Svetovým ekonomickým fórom a Nadáciou Bill & Melinda Gatesovej. Centrum pre zdravotnú bezpečnosť nedávno dostalo otázky o tom, či toto pandemické cvičenie predpovedalo súčasné nové prepuknutie koronavírusu v Číne. Aby bolo jasné, Centrum pre zdravotnú bezpečnosť a partneri počas nášho stolového cvičenia neurobili predikciu. Pre tento scenár sme modelovali fiktívnu pandémiu koronavírusov, výslovne sme však uviedli, že nejde o predpoveď. Namiesto toho toto cvičenie poukázalo na výzvy v oblasti pripravenosti a reakcie, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri veľmi vážnej pandémii. Teraz neočakávame, že prepuknutie choroby nCoV-2019 zabije 65 miliónov ľudí. Aj keď naše stolové cvičenie obsahovalo falošný nový koronavírus, vstupy, ktoré sme použili na modelovanie potenciálneho dopadu tohto fiktívneho vírusu, nie sú podobné nCoV-2019.

 • Dvadsaťsedem amerických štátov sa pripojilo k desaťročnej pseudovedeckej krížovej výprave s cieľom vytvoriť bielu, blond, modrooký, biologicky vynikajúci „majsterský závod“. Ich zavádzajúce utopické hľadanie sa volalo eugenika. Ale iba jeden štát, Severná Karolína, teraz pripravuje masívny plán finančných odškodnení svojim pozostalým obetiam. To, koľko by Severná Karolína mala platiť, je teraz predmetom historicky ohromujúcej debaty.

  Eugenika bola podvodná sociálna teória, že lepšia spoločnosť by sa mohla vytvoriť odstránením „nežiaducich“ ľudských krvných línií a propagáciou požadovaných typov. Rasa vedy prežila život v sociálno-ekonomicky konvulzívnej prvej dekáde 20. storočia, počas ktorej do amerických miest prúdili Aziati, východoeurópania, Mexičania, domorodí Američania, černosi a ďalšie etnické skupiny a rasové zmesi, čo spôsobilo preplnenosť a konflikty tried. Intelektuálna, akademická, vedecká a finančná elita verila, že lepšie by sa mohli pestovať muži a ženy pomocou rovnakých techník, ktoré by poľnohospodár použil na vytvorenie lepšieho stáda hovädzieho dobytka alebo pšeničného poľa. Plánovali odstrániť všetkých tých, ktorí sa nepripomínali, 10% naraz – to znamená až 14 miliónov ľudí na jeden kúsok. Ich prípadným cieľom bolo vylúčiť až 90% populácie z reprodukčnej budúcnosti Spojených štátov.

  Výhodným spôsobom boli plynové komory a ďalšie formy eutanázie. Prvé zákony o eutanázii boli zavedené do zákonodarného orgánu v štáte Ohio v roku 1908. Toto opatrenie bolo neúspešné, rovnako ako ďalšie účty za úmrtie. Ďalšou najlepšou vecou bola nútená chirurgická sterilizácia pod osobitnou štátnou autoritou, ktorá bola potvrdená ako zákon krajiny na najvyššom súde USA jedným z najstelárnejších amerických právnikov, Oliverom Wendellom Holmesom. V roku 1927 Holmes rozhodol o zjavne tajnom súdnom spore, ktorý sa snažil ospravedlniť nútenú sterilizáciu troch generácií rodiny Carrie Buckovej. Holmes nechvalne poznamenal:

  „Pre celý svet je lepšie, ak namiesto toho, aby čakali na popravenie degenerovaného potomstva na zločin alebo na to, aby ich nechali hladovať pre svoju nehanebnosť, môže spoločnosť zabrániť tým, ktorí sú zjavne nevhodní, aby pokračovali vo svojom druhu… Postačujú tri generácie imigrantov.“

  Nakoniec bolo donucovacou sterilizáciou vyše 60 000 Američanov, najmä žien. Mnoho obetí bolo systematicky oklamaných, aby si mysleli, že ide o neškodný postup. Kalifornia vždy viedla krajinu v počte takýchto sterilizácií.

  Americké eugenické hnutie, poháňané miliónmi dolárov z bohatej Carnegieho inštitúcie, Rockefellerovej nadácie a prístavu v Harrimane, sa snažilo rozšíriť svoj dosah do Nemecka. Rockefeller a Carnegie strávili bohatstvo v období depresie na financovanie najhorších nacistických lekárov a závodných ústavov. Hitler okamžite implementoval americké nariadenia s ohromujúcou divokosťou a rýchlosťou. Medzi hlavných príjemcov peňazí Rockefeller bol najvyšší nacistický lekár, Otmar von Verschuer. Počas holokaustu pokračoval Verschuerov asistent, Josef Mengele, v ekumenickom dvojčete v Osvienčime; Mengeleho úsilie prinieslo monštruózne experimenty.

  V popolnici po nacistickej Európe sfarbenej slzami sa Američania uchýlili k ovocia svojej oficiálnej „rasológie“. Kolektívna amnézia založená. Eugenika bola premenovaná na genetiku a štáty začali rušiť alebo rušiť svoje zákony umožňujúce sterilizáciu.

  Ale nie v Severnej Karolíne, ktorá pokračovala v praxi roky, s pozostatkovým rasovým zákonom navrhnutým a údajne nasadeným na odstránenie chudoby. Tisíce ďalších boli sterilizované, najmä chudobní černosi. Teraz sa štát pod vplyvom deficitu viac miliárd dolárov a stúpajúcej základne čiernej politickej sily snaží finančne kompenzovať rozširovanie oficiálneho ospravedlnenia za svoje rasistické cesty.

  Niektorí navrhli 20 000 dolárov na jedného pozostalého. Iní navrhujú 50 000 dolárov. Môže sa kvalifikovať odhadom 2 900 zdravotne spustošených obetí. Ale môžete napísať zle tým, že napíšete šek?

  Skutočnými obeťami tejto tragickej národnej hanby nie sú iba tí, čo prežili, ale rozprávajú svoje príbehy, ale milióny ďalších sa nikdy nenarodili. Ako odškodníte ľudí a rodiny, ktorí ani neexistujú, kvôli ničivým eugenickým zákonom, ktoré kriminalizovali alebo negovali interracial manželstvo, zavraždili bezmocných pacientov inštitucionálnym lekárskym zneužívaním a sterilizovali „nežiaduce“ segmenty celých generácií?

  Zatiaľ čo peniaze pre obete, ktoré sa prezentujú, môžu predstavovať prejav vládneho výčitky svedomia, najlepšou kompenzáciou je osvetlenie. Vynakladajte prostriedky na zdokumentovanie zločinu, naučte odhalenia v našich školách a zakrývajte škvrny, aby sa ďalšia vlna rasových vedcov stretla s historickým imperatívom „už nikdy“.

  Potom môžu šeky skutočne viesť k zníženiu platby za odstránenie nesprávneho stavu.
  Pretože ste tu …

  … máme malú láskavosť požiadať. Viac ľudí, ako ste vy, číta a podporuje nezávislú, investigatívnu žurnalistiku Guardian, ako kedykoľvek predtým. A na rozdiel od mnohých spravodajských organizácií sme sa rozhodli, že naše prehľady zostanú otvorené pre všetkých bez ohľadu na to, kde žijú alebo čo si môžu dovoliť zaplatiť.

  Guardian sa bude zaoberať najkritickejšími otázkami našej doby – od eskalujúcej klimatickej katastrofy po rozsiahlu nerovnosť až po vplyv veľkých technológií na naše životy. V čase, keď sú faktické informácie nevyhnutnosťou, sme presvedčení, že každý z nás na celom svete si zaslúži prístup k presnému vykazovaniu, ktorého podstatou je integrita.

  Naša redakčná nezávislosť znamená, že si stanovujeme vlastnú agendu a vyjadrujeme svoje vlastné názory. Guardian žurnalistika je bez komerčných a politických zaujatostí a nie je ovplyvnená miliardárskymi vlastníkmi alebo akcionármi. To znamená, že môžeme dať hlas tým menej počujúcim, preskúmať, kde sa ostatní odvracajú, a dôsledne vyzvať tých, ktorí sú pri moci.

  Dúfame, že nás dnes zvážite. Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli poskytovať kvalitnú žurnalistiku, ktorá je otvorená a nezávislá. Každý príspevok čitateľa, či už veľký alebo malý, je tak cenný. Podporujte strážcu už od 1 GBP – a trvá to iba minútu. Ďakujem.
  strojovy preklad:
  zdroj: https://www.theguardian.com/commentisfree/cifamerica/2011/jun/28/north-carolina-forced-sterilization

Pridaj komentár