Video: Karel Gott veril, že svet ovláda skupina iluminátov

foto: archív

Vo veku 80 rokov v utorok pred polnocou umrel legendárny spevák Karel Gott. V posledných rokoch života ho potrápilo viacero chorôb. Po tom, ako mu v roku 2015 bola diagnostikovaná zhubná rakovina lymfatických uzlín, sa nedávno objavili informácie aj o jeho boji s akútnou leukémiou a zápalom pľúc.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Česť pamiatke Zlatému hlasu patrí nie len pre jeho výnimočný spev, ale taktiež preto, že sa ako jeden z mála známych osobností nepodriadil systému a nebál sa vysloviť nahlas svoje názory, pre ktoré si od liberálov vyslúžil neraz až nemiestnu kritiku. Napríklad taký Denník N až pri príležitosti jeho úmrtia a sťažností Gottových priaznivcov odstránil titulok z článku , ktorým Karla Gotta označili za „idiota hudby“.

(foto: facebook)

Nejeden politik by rád videl Karla Gotta na svojom bilboarde, či  predvolebnom večierku. Lepšiu reklamu si snáď len ťažko predstaviť. Spevák sa však politicky neangažoval. Jedným z dôvodov bola i jeho názorová nezhoda so všeobecne prijatými mediálnymi pravdami.

Posledných 20 rokov svojho života sa do povedomia dostal svojimi výrokmi o iluminátoch, ktorí vládnu svetu.

Beh tohto sveta riadi ilumináti, osvietenci sväté poriadky a lóže. Ide o osoby, ktoré určujú, kto bude robiť politiku a ostatné je už len veľké divadlo“, uviedol v rozhovore z roku 2001 a varoval , že sa rútime v ústrety novej orwellovskej totality.

Všetci sme len figúrkami, ktoré manipulujú tajomné skupiny mocných finančníkov a okultistov“.

Nebál sa otvorene hovoriť ani na tému migrácie , o ktorej bez servítky v roku 2016 povedal, že ide o plánované spiknutie svetových mocností.

V knihe Ako to vidí Gott – rozhovor na lodi z roku 1992, sa otvorene vyrozprával k téme židovskej otázky. Podľa Gotta tak okrem iluminátov vládne svetu i židovské podsvetie.

Veľké židovské rodiny vždy roztáčali kolesá dejín”, a podľa Gotta to boli práve oni, kto vlastnil veľké svetové banky, a hýbali tak finančníctvom sveta. Jednou z najväčších zásluh Židov je objavenie Ameriky. Židia boli zakaždým automaticky na strane americkej revolúcie, na strane Washingtonu, pretože práve v Amerike chceli založiť nový Jeruzalem. Americkí židovskí spisovatelia oslavovali USA ako novú zasľúbenú krajinu”.

V knihe spomína i na časy, ktoré prežil v USA. Na mieste kde podľa jeho slov dodnes existuje jasnejšia manipulácia s masami než kdekoľvek inde. „Je to typická kapitalistická diktatúra konzumnej spoločnosti”.

Karel Gott bol v tomto smere veľmi odvážny a nebál sa veci pomenovať ich pravým menom, vyjadriť svoj názor či nesúhlas.

Som presvedčený, že zvlášť v posledných storočiach nejde o žiadne omyly, naopak politika sa odvíja podľa presných scenárov, nič sa nedeje náhodou, aj to najhoršie ako vojny. Vždy je o víťazoch rozhodnuté dávno dopredu

Česť jeho pamiatke.

zdroj: ČT24, parlamentnílisty, týždeň, youtube, Z&V

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Leave a Reply