VIDEO: Komentáre Romana Michelka k výsledku prvého kola prezidentských volieb

· Čas čítania: 1 min.

Prvé zhodnotenie výsledkov počas volebnej noci

Čo vyplýva z výsledkov volieb. Čaputova síce prvé kolo vyhrala, ale nie s astronomickým výsledkom, agentúra, ktorá jej dávala 53 %, by sa mala venovať písaniu rozprávok, zodpovedne sa nezachovali nielen lídri strán, ale aj ich voliči. Stranícky egoizmus zvíťazil nad hodnotami, Mikloško už dokandidoval a po tretej facke od voličov hádam pochopí, že už dávno mal odísť, Bugár a Krajniak hlboko pod ziskom ich strán, Chmelár na úrovni Krajniaka, takže nenaplnil očakávania, Daňo vie pobaviť divákov, ale ako verejná osoba nepresvedčil. Hlavné poučenie z volieb: 25 % voličov nedôveruje koalícii, ale ani opozícii. Rok 2020 je otvorený.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=DyV5enLRWGw&t=1s“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

Záverečné zhodnotenie prvého kola

Čo nám hovorí volebná mapa? Prečo Bugár nemôže podporovať iného kandidáta ako Čaputovú? Ako volil východ Slovenska? Aké sú Šefčovičove šance a aký charakter by mala mať jeho kampaň? Rozhodnuté ešte nie je, no favorit druhého kola je jasný. Aký bude osud Harabinových voličov? Akú perspektívu má Harabin mimo politiky? Prehodnotí svoje rozhodnutie nevstúpiť do straníckej politiky? Aké argumenty sú pre a aké proti? Ukazuje sa, že je tu voľný politický priestor. Čo s tým?

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=ySIr59prKJM“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár