VIDEO: Nastává změna? Ruská televize odhaluje Rothschildy a poučuje lidi o jejich moci

Foto: video

Rothschildové jsou zvyklí operovat ze stínů a lidi přesvědčovat, že oni vlastně neexistují, ale v posledních letech je v Rusku vytahují na světlo, jelikož Vladimir Putin pokračuje se svou kampaní za vymýcení jejich vlivu a kontroly nad svojí zemí. Rothschildy, tj. jednu z rodin svým vlivem a tajnůstkářstvím notoricky nejvíce neblaze proslulých po celém světě, odhalila ruská televize tak, jako nikdy předtím (podívejte se níže na celé video).

[plsc_youtube url=”https://youtu.be/-thgfil1P3g” width=”700″ height=”400″ autoplay=”no” responsive=”yes”]

https://ac24.cz/-/nastava-zmena-ruska-televize-odhaluje-rothschildy-a-poucuje-lidi-o-jejich-moci

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

2 Responses

  • Pokiaľ to strpia, vlády štátov a nechajú sa manipulovať, ľud sa nezmôže na nič, navyše ma vlastne existenčne problémy a neostáva mu cas riešiť iné …

  • “Tvrdili, že sú múdri, a stali sa bláznami. Slávu nepominuteľného Boha zamenili za zobrazenú podobu pominuteľného človeka, vtákov, štvornožcov a plazov.” Odmietaním Božej autority sa každý od “múdreho” racionalistu po “múdreho” ezoterika stávajú bláznami, medzi ktorými niet jednoty. Potom v čom by bola tá “moc” ľudí? V zbere informácií, ktoré sa v mainstreame nevysielajú? Aj keby ich každý tzv. alternatívny poslucháč mal celé kroniky, nepomohlo by mu to, ak sa spolieha len na vlastné sily alebo sily nejakej svojej spriaznenej skupinky.

Leave a Reply