VIDEO: Nekorektne o hrozbe islamu

V tomto rozhovore český publicista Benjamin Kuras hovorí o tom, ako zabúdame, že radikálny islam vyhlásil Západu vojnu. Na jednej strane je pravda, že väčšina moslimov násilie nepácha, na druhej strane podiel tých radikalizovaných neustále narastá. K náboženstvu sa hlási okolo dvoch miliárd ľudí, pričom podľa rôznych prieskumov sa k radikálnemu islamu, ktorý hlása, že za zabitie „neveriaceho“ sa dostanete do raja, hlási už okolo 10 – 15 %, čo predstavuje prinajmenšom 200-miliónovú armádu. Poraziť sa bude dať jedine ozbrojenou silou, na presviedčanie slovami títo ľudia nedajú.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=stPbsOtz4o4″ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár