VIDEO: Pre biznis farmakartelu ovládajúci politiku sme úhlavným nepriateľom

Foto: Youtube

V máji 2012 sa začala príprava rozhlasovej relácie Mlčanie na rádiu VIVA – odvysielali sme 350 častí, v máji 2013 sme odštartovali publikovanie mesačníka Zem&Vek a doposiaľ vydali jeho 74 čísel. Toto všetko sa uskutočnilo bez akéhokoľvek zásahu zvonku a len a len vďaka dôvere čitateľov a priaznivcov. Počas tohto obdobia sa kontinuálne zvyšoval tlak vedúci k obmedzovaniu našej práce a maximálnemu znevýhodňovaniu našich pozícií v prostredí „slobodného“ trhu. Výsledok? Počet predplatiteľov stúpa spolu so záujmom o mesačník, rozšírili sme počet strán a spolu s nimi aj autorské zázemie pozostávajúce so žurnalistov, politológov, filozofov, lekárov, vedcov aj umelcov zo Slovenska, Čiech a zo sveta.

Internet je postupom času viac a viac predmetom selektívneho triedenia, mazania príspevkov, stránok alebo fb účtov, či videí a YT kanálov. Slová na papieri ale pretrvajú a spolu s nimi svedectvá nielen o našej dobe ale aj nadčasové témy a varovania o tom, čo nás v blízkej budúcnosti čaká.

Nikdy sme o sebe neprehlasovali, že my jediní máme patent na pravdu. Naopak. Boli sme vždy tí, ktorí iniciovali diskusie s nositeľmi iných postojov a ponechávali na ľuďoch, aby si svoj názor vytvorili sami, bez Vykladačov jedinej možnej pravdy.

Ďakujem, že ste nám umožnili celý tento čas existovať – navyše bez akejkoľvek reklamy. Vynaložíme všetko naše úsilie, aby bolo každé ďalšie číslo ešte lepšie ako tie predtým. Časopis ZEM&VEK sme nikdy neponúkli na predaj žiadnemu investorovi a nikdy tak ani nespravíme, pretože tým by sme zničili a dehonestovali celý princíp našej vzájomnej podpory a vašej dôvery.

Rozprávajme spolu, veďme polemiku, pochybujme a prispievajme k názorovej pluralite, pretože len tak napĺňame skutočný a nezdeformovaný význam slov sloboda a demokracia.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár