VIDEO: Prečo sa Rostas môže stať nočnou morou Čaputovej? (2. časť interview)

· Čas čítania: 1 min.

Tibor Eliot Rostas v druhej časti rozhovoru pre KĽÚČ OD… hovorí aj o prezidentke Zuzane Čaputovej, ktorá v prípade Rostasovho zatvorenia do väzenia, nebude mať ľahkú pozíciu v zahraničí. „Čaputová, ktorá by išla do zahraničia, ktorá bude musieť byť vystavená otázkam a pravdepodobne aj bude vystavená otázkam, že prečo máte politického väzňa. A oni budú možno pribúdať, tí politickí väzni. Tak nebude môcť povedať, že táto krajina je slobodná, pretože nás tým pádom budú porovnávať s Čínou, Kóreou, a neviem kým všetkým, ktorí na základe politických procesov trestajú a väznia ľudí s iným názorom.“  Autor: Michal Albert, kamera: Nicole Blankenship.

 

1. časť rozhovoru níjdete tu: https://zemavek.sk/video-rostas-v-ziadnom-pripade-nebudem-platit-ani-cent/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

 • citujem: Čaputová, ktorá by išla do zahraničia, ktorá bude musieť byť vystavená otázkam a pravdepodobne aj bude vystavená otázkam, že prečo máte politického väzňa…
  je mi ľúto, ale zjavne sa p. Rostas preceňujete. Ak pôjdete do basy, vy nebudete žiadny politický väzeň. Za vás nebudú robiť demonštrácie bežní ľudia ako za Tomy Robinsona v Anglicku. Vy nie ste protiputinský web v Rusku, ktorý ospevuje lgbt a imigráciu a nadáva na Putina. Takže vy nebudete ani politický väzeň. Nikto nebude otravovať Čaputovú platenú serešom a pýtať sa na nejakého Rostasa. Smola.
  Predstavte si situáciu, že sa nedajbože dostanete do basy. Čo sa stane? Nič, okrem toho, že prestane vychádzať Zem a vek.
  Toť vsjo.
  Rovnakým sebapreceňovaním trpí „záhadný“ šéf Aeronetu v Česku. Ak by išiel do basy, čo sa stane? NIČ!
  Slováci a Česi radi diskutujú, ale skutek utek, každý je priposraný.
  Jediný kto vás bude brániť, je vami zaplatený advokát, a vaša rodina.
  Nerobte chyby s samopreceňovaním, ušetríte si určité problémy.
  Veľa šťastia

Pridaj komentár