VIDEO: Predsedníčka nemeckej strany AfD argumentačne usadila mladých „slniečkárov“

Foto: Shutterstock

Počas víkendových parlamentných volieb v Nemecku ako tretia v poradí skončila strana Alternatíva pre Nemecko (AfD), označovaná médiami hlavného prúdu ako „extrémistická“, či „populistická“. Ak si chcete urobiť reálny pohľad na AfD a jej program, odporúčame pozrieť si toto video. Predsedníčka strany Frauke Petryová na ňom diskutuje s mladými ľavicovými aktivistami, ktorí prišli na zhromaždenie AfD a rozdávali na ňom letáčiky, kritizujúce stranu za to, že „chce návrat žien do kuchyne, je proti ochrane životného prostredia, je homofóbna a xenofóbna“. Petryová sa vyjadruje ku všetkým týmto bodom a uvádza ich na pravú mieru, Video je s českými titulkami:

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=-UXyDdnT0Ww“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

2 Responses

  • Gratuľujem Afd k dobrému výsledku. A som rád, že Schulz asi nebude vo vláde. Aj tak nás ale čeká eurofilná koalícia CDU+FDP+Zelení. Je to síce lepšie než koalícia CDU+SPD, ale furt dosť zlé. Takže čekejme v Nemecku dalšie 4 roky multikulturalismu, vačšej integrácie EU a boji proti takzvanej radikálnej pravici – teda uťahovániu šroubov. Tiež čekejme, že se nám bude snažit Nemecko tieto hodnoty tiež vnútit. Dovod prečo Merkelová vyhrala, bol ten, že Nemeckej ekonomike sa darí dobre – aj vďaka nám. Takže spojme sa s Poľskom a Maďarskom, to je jediná šanca. Pokiaľ se spojíme vrámci V4 možno si na nás Nemci netrúfnu. Nemci sú na nás závuislí rovnako ako mi na nich. takže by sme sa k ním mali chovať asertívnějšíe.

    http://www.epshark.cz/clanek/128/druhy-hospodarsky-zazrak-srn

  • Toto je staršie video, ale poučné, najmä ak ho pozerám s odstupom času, bez emócií. Tu vidno, ako zúfalo sú tí mladí popletení, ako nedokážu komunikovať, argumentovať, chápať súvislosti. Niekedy vyzerajú akoby recitovali poučky z nejakej učebnice. Akoby sa nikdy nerozprávali s so svojim dedkom alebo babkou. Rodičia su už asi rovnako popletení.

Pridaj komentár