VIDEO: Prejav Donalda Trumpa o prezidentských voľbách

· Čas čítania: 5 min.
Foto: youtube

Včera mal prezident USA Donald Trump veľmi emotívny prejav, v ktorom popísal podvody, ktoré boli podľa neho, spáchané počas volieb. Volili mŕtvi ľudia, volili tí, ktorí už nežijú v USA, došlo k duplicitám volebných hlasov z tej istej adresy, volilo viac oprávnených voličov, ako je obyvateľov s volebným právom v niektorých štátoch. Vyhlásil, že sa zasadí o opakované prepočítanie hlasov, lebo cíti povinnosť rešpektovať Ústavu, ústavné volebné právo, ktoré bolo občanom USA v týchto voľbách ukradnuté. Z jeho prejavu vyberáme:

„Toto môže byť najdôležitejší prejav, aký som kedy predniesol. Chcem poskytnúť informácie o prebiehajúcom úsilí odhaliť obrovské podvody a nezrovnalosti, ku ktorým došlo počas smiešne dlhých volieb 3. novembra. Ako prezident nemám väčšiu povinnosť, ako brániť zákony a Ústavu Spojených štátov. Preto som odhodlaný chrániť náš volebný systém, ktorý je dnes pod koordinovaným útokom a obliehaním. Niekoľko mesiacov pred prezidentskými voľbami sme boli varovaní, že by sme nemali vyhlasovať predčasné víťazstvo. Opakovane nám hovorili, že určiť víťaza, spočítať hlasovacie lístky a overiť výsledky, bude trvať týždne, ak nie mesiace. Môjmu oponentovi bolo povedané, aby nekomunikoval: „Nepotrebujeme ťa. Máme to. Tieto voľby sú hotové.“ V skutočnosti sa správali tak, akoby už vedeli, aký bude výsledok. Veľmi smutné pre našu krajinu. V priebehu niekoľkých dní po voľbách sme boli svedkami zorganizovanej snahy potvrdiť víťaza, aj keď sa stále počítalo s mnohými kľúčovými štátmi. Je potrebné umožniť pokračovanie ústavného procesu. Budeme brániť čestnosť hlasovania zabezpečením toho, že sa započítavali zákonné hlasovanie a nezapočítavali sa žiadne nezákonné hlasy. Nejde len o to, aby som ocenil hlasy 74 miliónov Američanov, ktorí za mňa hlasovali, ale aj o to, aby Američania mohli dôverovať týmto voľbám a aj voľbám budúcim.

Záznamy sú plné chýb, nesprávnych adries, duplicitných záznamov a mnohých ďalších problémov. Toto nie je sporné. Nikdy to nebolo spochybnené. Desiatky krajov v kľúčových štátoch majú viac registrovaných voličov ako je ich občanov s volebným právom, vrátane 67 okresov v Michigane. Na všetko máme dôkazy. Vo Wisconsine, sme nakoniec zázračne prehrali o 20 000 hlasov. Môžem vám ukázať priamo na grafe, vo Wisconsine sme viedli a potom o 3:42 ráno, prišlo obrovské množstvo hlasov, takmer všetky pre Bidena. Odkiaľ prišli? Strašná vec. Ak máme pravdu ohľadom podvodu, Joe Biden nemôže byť prezidentom. Hovoríme o státisícoch hlasov. Hovoríme o číslach, aké ešte nikto nikdy nevidel. Ako príklad uvedieme, že v určitých štátoch neskôr zistíme 20 000, 50 000, 100 000, 200 000 nezrovnalostí alebo podvodných hlasov a to zahŕňa aj hlasy, ktoré prišli, keď ich nesmeli vidieť republikánski pozorovatelia, pretože volební pozorovatelia boli vymknutí z budovy. Alebo ľudia, ktorí nevinne prišli voliť 3. novembra a boli im povedané, že nemôžu hlasovať, lebo už hlasovali poštou. Dostali ich hlasovací lístok. Ale oni nevolili poštou. Nevedeli, čo majú robiť. Nemali sa komu sťažovať.

Okrem iného tu máme spoločnosť, ktorá je veľmi podozrivá. Volá sa Dominion. Otočením číselníka alebo výmenou čipu môžete stlačiť tlačidlo pre Trumpa a hlasuje sa pre Bidena. Čo je to za systém? Jediným bezpečným systémom je však papier. V jednom z okresov štátu Michigan používajúcich systém Dominion zistili, že takmer 6 000 hlasov bolo nesprávne zmenených z Trumpa na Bidena a to je len vrchol ľadovca. Koľko hlasov sme neobjavili? Volebné orgány v Texase odmietli Dominion kvôli obavám z bezpečnosti. Každý okres, ktorý používa systém Dominion, musí byť starostlivo prešetrený. Nielen pre budúcnosť. Momentálne sa obávame o súčasnosť a o to, čo sa udialo s voľbami, ktoré sme bez akýchkoľvek otázok vyhrali. Pod mojím vedením republikáni vyhrali takmer v každom štáte v USA. O tom, či budeme alebo nebudeme mať senát, rozhodne veľmi dôležitá voľba, ktorá sa chystá.

V takom prípade sú relevantné iba podpisy v obálkach. Porovnáme podpisy s podpismi z minulých volieb a zistíme, že tisíce ľudí podpísali tieto hlasovacie lístky nezákonne. Demokrati mali tieto voľby upravené hneď od začiatku. Použili pandémiu, niekedy označovanú ako čínsky vírus, ktorá vznikla ako zámienka na odoslanie desiatok miliónov hlasovacích lístkov, čo nakoniec viedlo k veľkej časti podvodu, ktorý sleduje celý svet. Momentálne nikto nie je šťastnejší ako Čína. Tisíce hlasov poslali mŕtvi ľudia. Niektorí sú mŕtvi už 25 rokov. Tieto voľby boli úplnou katastrofou, ale dúfajme, že to súdy zistia a s úctou, dúfajme, že urobia to, čo je pre našu krajinu správne, pretože naša krajina nemôže akceptovať tieto voľby.

Médiá to vedia, ale nechcú to oznámiť. Podvod s hlasovaním prostredníctvom pošty je poslednou fázou ich štvorročnej snahy zvrátiť výsledky volieb z roku 2016. Naši súperi opakovane dokázali, že urobia všetko pre to, aby sa dostali späť k moci.

Skorumpované sily, ktoré registrujú mŕtvych voličov a napchávajú volebné urny, sú rovnakí ľudia, ktorí sa dopustili jednej falošnej hry, za druhou. Korupcia je na dennom poriadku. Ide o klamstvá, úniky informácií a nelegálne správanie mnohých ľudí a ich túžbu ublížiť prezidentovi Spojených štátov. Nikdy predtým sa to nestalo a žiadnemu prezidentovi Spojených štátov a už by sa to nemalo opakovať. Musíte sledovať preverovania a presvedčiť sa sami. Dôkazy sú zdrvujúce. Podvody, ktoré sme zhromaždili v posledných týždňoch, sú ohromujúce. Ale v skutočnosti je neskoro zmeniť priebeh volieb. Je príliš neskoro na zmenu výsledku.

Pandémia jednoducho dala demokratom zámienku na to, o čo sa pokúšali mnoho, mnoho rokov. Úplne prvým návrhom zákona, ktorý demokrati predložili, keď sa rečníčkou stala Nancy Pelosi, bol pokus o mandát na hlasovanie prostredníctvom univerzálnej pošty a odstránenie opatrení, ako je napríklad ID voliča, ktoré je nevyhnutné. Celé úsilie Demokratov rozšíriť hlasovanie prostredníctvom pošty položilo základ pre systematické a všadeprítomné podvody, ku ktorým došlo v týchto voľbách.

Tieto voľby boli zmanipulované. Boli ukradnuté americkému ľudu. Za to bojujeme. Nemáme inú možnosť, ako to robiť. Dôkazy už máme a sú veľmi jasné. Mnoho ľudí v médiách a dokonca aj sudcovia to doteraz odmietali prijať. Vedia, že je to pravda. Vedia, kto voľby vyhral, ​​ale odmietajú povedať: „Máte pravdu.“ Naša krajina potrebuje, aby niekto povedal: „Máte pravdu.“ Ak nevykoreníme podvody, obrovské a hrozné podvody, ku ktorým došlo vo voľbách, už nemáme krajinu. S odhodlaním a podporou amerického ľudu obnovíme čestnosť a integritu našich volieb. Obnovíme dôveru v náš vládny systém.“

CELÉ VIDEO SO SLOVENSKÝMI TITULKAMI:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: video Prejav prezidenta Trumpa, youtube, 2.12.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár