VIDEO: Reč Grety Thunbergovej v OSN bola len opakovaním scenára z roku 1992

Foto: Youtube

Momentálne populárna 16-ročná Greta Thunbergová nie je zďaleka prvým nezletilým dievčaťom, ktoré bolo zneužité na hysterickú spolitizovanú klimatickú propagandu. Emocionálne výlevy nevinného dieťaťa sú z marketingového pohľadu perfektnou hrou na city a vyvolávanie pocitov viny, že nerobíme dostatok pre ekológiu. Pritom sa propagujú opatrenia, ktoré problém životného protredia reálne neriešia, zato podporujú záujmy bohatých elít.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Nedávny Gretin prejav v OSN bol len zopakovaním viac ako štvrťstoročie starého scenára. Dôkazom je toto video z roku 1992, kedy na ekologickom summite OSN v Rio de Janeiru vystúpila vtedy len 12-ročná aktivistka Severn Suzuki:

Porovnajte si ho s prejavom Grety Thunbergovej, a zistíte nápadnú podobnosť:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply