VIDEO: Utečenci v demokracii žiť nevedia, tvrdí moslim

Foto: Youtube

Pôvodom tuniský moslim Hatem Berrezouga, žijúci v Česku, v tomto rozhovore pre českú DV TV vyvádza moderátora z rovnováhy tvrdeniami, že moslimovia sa radikalizujú viac po tom, keď sa prisťahujú do Európy, ako do prostredia, ktoré je im kultúrne i nábožensky vzdialené. Podľa jeho slov existujú rôzne výklady koránu a je rozhodne nesprávne hádzať všetkým moslimov do jedného vreca. Napriek tomu sám ako moslim v podstate konštatuje, že multikultúrne mierové spolužitie utečencov a domáceho európskeho obyvateľstva je nemožné.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=w1A13Fp80OI“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Nieco podobne tvrdil aj Hitler. Neviem, ci by sme sa mali opat uberat do temnych cias. Slovak slovaka bezne podreze, ci okradne. Hovnomani, vreckari, korupcnici na najvyssich miestach…Vsetko roduverni Slovaci, ci Slovania. Ak zlocin vadi viac, len z titulu, ze to robi ine etnikum, sme rasisti.
    Cisla: https://www.minv.sk/?Statistika_kriminality_za_rok_2017.
    Drvivu vacsinu kriminality tu robime sami, pripadne spolubratia Slovania, prevazne Balkanci…A to tu mame pomerne vela Africanov a Vietnamcov z cias komunistickych vymennych programov.

Pridaj komentár