VIDEO: Utečenci v demokracii žiť nevedia, tvrdí moslim

Tagged With: , , , , , 1 Comment

Pôvodom tuniský moslim Hatem Berrezouga, žijúci v Česku, v tomto rozhovore pre českú DV TV vyvádza moderátora z rovnováhy tvrdeniami, že moslimovia sa radikalizujú viac po tom, keď sa prisťahujú do Európy, ako do prostredia, ktoré je im kultúrne i nábožensky vzdialené. Podľa jeho slov existujú rôzne výklady koránu a je rozhodne nesprávne hádzať všetkým moslimov do jedného vreca. Napriek tomu sám ako moslim v podstate konštatuje, že multikultúrne mierové spolužitie utečencov a domáceho európskeho obyvateľstva je nemožné.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...
One Response to "VIDEO: Utečenci v demokracii žiť nevedia, tvrdí moslim"
  1. Nieco podobne tvrdil aj Hitler. Neviem, ci by sme sa mali opat uberat do temnych cias. Slovak slovaka bezne podreze, ci okradne. Hovnomani, vreckari, korupcnici na najvyssich miestach…Vsetko roduverni Slovaci, ci Slovania. Ak zlocin vadi viac, len z titulu, ze to robi ine etnikum, sme rasisti.
    Cisla: https://www.minv.sk/?Statistika_kriminality_za_rok_2017.
    Drvivu vacsinu kriminality tu robime sami, pripadne spolubratia Slovania, prevazne Balkanci…A to tu mame pomerne vela Africanov a Vietnamcov z cias komunistickych vymennych programov.

Pridaj komentár

  & Časopis