Video: V reportáži na BBC 6 ročné deti píšu homosexuálne listy

foto : archív

Reportáž na stanici BBC ukazuje, ako malé 6 ročné deti musia písať milostný list v duchu homosexuála, aby tak podporili rôznorodosť a liberálnu ideológiu vo svete.

Video ukazuje deti v Anglicku zo základnej školy Bewsey Lodge Primary, ktoré sa musia vžiť do úlohy princa Henryho, ktorý sa chce vyznať z lásky k svojmu sluhovi „Thomasovi“, s ktorým chce uzavrieť gay sobáš.

„Táto škola deti učí o LGBT vzťahoch už od raného veku,“ vysvetľuje BBC. „Na hodine sa 6 roční žiaci učia o manželstvách gayov … výučby LGBT sa zúčastňujú žiaci všetkých ročníkov.“

Učiteľka Sarah Hopson vysvetľuje, ako deti „vstupujú do sveta a nachádzajú okolo seba rozmanitosť (Lesby, Gayov a Transsexuálov) a zisťujú to už aj v ranom veku. A čím viac to prijímajú už v tomto veku, tým skôr s tým ďalej nebudú mať problém, pretože keď to budú deti prijímať už teraz, tým skôr budú rozmanitosť okolo seba akceptovať ďalej. „

Škola už za tento svoj postoj proti „šikanovaniu homofóbii, bifobii a transfóbii“ a za dodržiavanie programu Osobného, ​​sociálneho a zdravotného vzdelanie (PSHE) dostala niekoľko cien, kedy tento program uvádza „diverzitu a rovnosť vo všetkých formách“ ako svoju kľúčovú úlohu.

Tento program učí deti o „zdrojoch podpory a zabezpečenia diverzity v sexuálnej príťažlivosti a v rozvoji sexuality,“ a o „rozdieloch medzi pohlavím, rodovej identite a sexuálnej orientácii,“ a o uznávaní „diverzity v sexuálnej príťažlivosti“ a sú vedené k tomu, aby rozumeli a „prijímali terminológiu“ týkajúce sa LGBT tém a aby chápali nutnosť vzdorovať „rodovým, homofóbnym, transfobickým a invalidistickým spôsobom reči a správania.“

 zdroj: magazin1, youtube 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár