VIDEO: Vojnový zločinec Dzurinda volá po ďalšej vojne: proti Rusku

Foto: Youtube

Mikuláš Dzurinda. Vojnový štváč a prisluhovač cudzích záujmov sa namiesto hlbokého pokánia a bázne pred spravodlivým trestom za napomáhanie ku genocíde v Juhoslávii dnes paradoxne zviditeľňuje výzvami na ďalšie používanie vojenskej sily a násilia. Vojnový zločinec s bremenom tých najťažších zločinov proti ľudskosti nesie osobnú zodpovednosť za tisíce nevinných obetí. V priebehu 11 týždňov aj kvôli jeho rozhodnutiu došlo k 960 útokom, počas ktorých bolo zhodených 14 000 bômb, vrátane tzv. špinavých bômb, kazetovej munície a bômb s ochudobneným uránom. Phdr. Peter Grečo z Inštitútu pre humanitnú formáciu uvádza, že bývalý predseda vlády SR Mikuláš Dzurinda nedávno vystúpil v relácii CT 24, kde okrem tradičnej protiruskej rétoriky vyzýval na vojnu voči Ruskej federácii, čím sa mohol dopustiť trestného činu podľa § 424 Trestného zákona Podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti. Mikuláš Dzurinda ako vojnový zločinec a kolaborant nesmie nikdy uniknúť našej pozornosti, ktorá ho musí priviesť pred spravodlivosť.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=3D9PuEwg6Ko&t=2s“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

Zdroj: https://www.rostas.news/vojnovy-zlocinec-dzurinda-vola-po-dalsej-vojne-proti-rusku/

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár