VIDEO: Vpád politickej korektnosti do fantastických filmov a počítačových hier

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

Toto video českého youtubera Anekrona je zaujímavým zamyslením sa nad tým, ako sa filmy a počítačové hry žánrov sci-fi a fantasy stávajú čoraz viac terčom sociálnych inžinierov a prívržencov neomarxistickej ideológie. Tvorcovia sú pod tlakom, aby bez ohľadu na logiku príbehu nasilu vytvárali viac ženských postáv, postáv iných rás (najnovšie aj iných sexuálnych orientácií). Niektorí týmto „trendom“ podľahnú, iní nie. Tlak na nich sa však časom zvyšuje. Spomínané žánre sú obľúbené najmä u mladých ľudí, táto indoktrinácia je teda zacielená predovšetkým na nich, je súčasťou vymývania mozgov, ktoré má postupne viesť k svetu plnému jedincov s narušenou identitou.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=myZWzNvOtEw“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár