VIDEO: Výzva Mariána Kuffu „Zastavme zlo z Istanbulu“

Tagged With: , , , , 2 komentáre

Od konca novembra prebieha na Slovensku informačná kampaň pod názvom „Zastavme zlo z Istanbulu“, upozorňujúca na riziká tzv. Istanbulského dohovoru. Táto medzinárodná dohoda sa podľa organizátorov kampane pod rúškom boja proti týraniu žien snaží ešte viac ako doteraz presadzovať agendu gender ideológie, „rušenia rodových stereotypov“ a v konečnom dôsledku likvidácie identity človeka ako muža alebo ženy. Na čele kampane stojí známy rímskokatolícky farár Marián Kuffa, ktorého ťažko obviniť, že by mu neležali na srdci osudy týraných žien. V jedinečnej komunite pre ľudí na okraji spoločnosti, ktorú založil, už mnohé týrané ženy našli útočisko. Napriek tomu sa on i celá kampaň stali terčom mediálnych útokov Oľgy Pietruchovej, riaditeľky odboru rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Otvorená kritika Istanbulského dohovoru zo strany populárneho a obľúbeného Kuffu slovenské neoliberálne kruhy evidentne znervózňuje.

Všetko to začalo Kuffovou kázňou, ktorej videozáznam si môžete pozrieť tu:

Marián Benka
Po predchádzajúcom pôsobení v rôznych tituloch ekonomickej tlače som napokon prešiel do redakcie Zem a Vek. Jednak preto, že som sa dostával k čoraz viac informáciám o pravej podstate a neudržateľnosti súčasného ekonomicko-politického systému. Jednak vďaka môjmu záujmu o prírodné duchovno, alternatívy všetkého druhu a vývoj spoločnosti ako takej.
2 Responses to "VIDEO: Výzva Mariána Kuffu „Zastavme zlo z Istanbulu“"
  1. Vystríham „bývalých konšpirátorov“, ktorí prešli na pravú vieru, aby tento článok Kuffu nečítali, lebo znovu prepadnú propagande:
    „Preto je dôležité empaticky zistiť, prečo zastávajú svoj názor. Na základe týchto informácií sa dajú nájsť spoločné ciele a záujmy, cez ktoré sa dajú v ďalšom kroku vymieňať znalosti.“ A potom Vás prijmú medzi seba, kde ako „bývalý konšpirátor budete žiť v predstave, že názor 3% menšiny je jediný správny svetonázor a stanete sa Svedkom Jehovu Šoroša, ktorí nepripúšťajú diskusiu. Stanete sa dokonca inteligentom a vzdelaným človekom. http://www.mordechajkapusta.blogspot.com/2013/12/normal-0-21-false-false-false-sk-x-none.html
    Musíte však dodržovať pravidlá, pretože pri najmenšom zaváhaní Vás vylúčia zo spolku smotánka a slobodomurári. Odporúčam potom, keď budete zbavení vlastného úsudku, riadiť sa týmito radami niekde na záhradnej slávnosti vzdelancov:
    http://www.mordechajkapusta.blogspot.com/2010/01/slobodomurari-smotanka.html

Pridaj komentár

  & Časopis