Vražda 50 moslimov na Novom Zélande je strašný zločin. O masakre 120 kresťanov v Nigérii sa ale mlčí!

· Čas čítania: 3 min.

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov.

Veľké pobúrenie a rozhorčenie nás všetkých by ale malo vyvolať ignorovanie našich politikov a našich médií toho, že len za posledné tri týždne bolo moslimskými džihadistami zavraždených v Nigérii viac ako 120 kresťanov.

Jednoducho sa to zámerne zamlčiava!

A že to robia moslimské teroristické zoskupenia – to vie celý islamský svet a všetky islamské médiá. Ani jediným slovom to však neodsúdia. Na druhej strane ale už počuť v moslimskom svete výzvy k odplate a pomste za Christchurch.

Rovnako dobre vedia západní politici a západné médiá tiež to, že v roku 2018 boli na svete zavraždené tisícky kresťanov moslimskými extrémistami – uvádza to o.i. aj Opendoors – napriek tomu to v Európe vôbec nie je tematizované. Ale zločin na moslimoch v Novom Zélande je našimi médiami a politikmi intenzívne tematizovaný už niekoľko dní.

Kresťanské NATO a kresťanský Západ zbrojí proti kresťanskému Rusku a hrozí mu. Ale proti moslimským Fulani-teroristom, ktorý v Nigérii neuveriteľne hrôzostrašne vraždia kresťanov, nepodniknú absolútne nič.

Brutalita týchto islamských teroristov je šokujúca. Tí plánujú svoje vyhladzovanie kresťanov v Nigérii precízne a bez najmenších obáv, že im hrozia za to konzekvencie – dobre vedia, že sú hrdinovia, veď časť islamského sveta ich za to nepriamo i priamo oslavuje ako hrdinských martýrov a vedia aj to, že Západ je nepriamo na ich strane.

Svoje útoky na kresťanov štartujú rozdelení na tri skupiny. Prvá skupina zaútočí na dedinu, kde žijú kresťania a zaháji streľbu na všetko, čo sa na ulici hýbe. Druhá skupina sa venuje podpaľovaniu domov a tretia skupina masakruje tých, ktorí utekajú z horiacich domov, a to aj ženy a deti. Keď dokonajú svoje hrozné dielo, tak všetko zrovnajú so zemou a plánujú ďalšie vraždenie kresťanov.

Kde sú tí naši politici a tie naše médiá, ktorí odsudzujú horlivo len to, čo sa teraz stalo na Novom Zélande a mlčia k neporovnateľne väčším beštiálnym hrôzam, ktorých sa dlhodobo dopúšťajú moslimovia na kresťanoch!?

Moslimska extrémistická ideológia sa preto teraz cíti v práve organizovať vraždy na kresťanoch. Podporujú ju aj niektorí moslimovia, ktorí majú politickú moc. Napríklad aj Erdogan. Ten necháva vysielať aj v sociálnych sieťach video masakru moslimov na Novom Zélande. K tomu je pripojených niekoľko adekvátnych výziev.

A Západ zbabelo len mlčí a mlčí…

Autor: Roman Bednár

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/vrazda-50-moslimov-na-novom-zelande-je-strasny-zlocin-o-masakre-120-krestanov-v-nigerii-sa-ale-mlci-preco/1703402

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár