Vražda Kuciaka a prezidentka Čaputová 

Tagged With: , , , , Add Comment

Ukradli vám republiku, vraždia novinárov z vlastných radov, premieňajú Slovensko na vojenskú základňu američanov a zástancovia tradičnej republiky sú takí ochromení ich mocou, že sa to ani neodvážia vysloviť
Slovenská neoliberálna politika je neomafia, akú Slovensko dodnes nepoznalo. Je podporená tajnými službami iných mocností a sú nesmierne chytrí. Popri tom, čo neoliberálov a ich tretí sektor, kŕmili slovenské elity pri moci dotačnými peniazmi z eurofondov a naopak tradiční Slováci, ich ťažko podcenili – považujete ich za hlupákov a plytko hejtujete na sieťach, Vám neoliberálna mafia ukradla republiku.
Začnem dnešnú glosu faktami najčerstvejšej “kauzičky” Šufliarskeho SMS-iek. Dajme na chvíľu stranou závažnosť tejto témy, lebo, jej podstata nieje v Matovičovom besnení a napádaní Šufliarskeho. Najzávažnejší fakt, z tejto kauzy je, že na Slovensku neexistuje sila, ktorá by urobila poriadok a Matovič to iba zneužíva. Aj Matovič, aj Šufliarsky, mali dnes totiž sedieť v base. Jeden za podozrenie z korupcie a napomáhanie obvinenému Kočnerovi a druhý za podozrenia z vlastizrady, ktorú pácha s pravdepodobnosťou, takmer rovnajúcou sa istote. A samozrejme množstvo ďalších podozrení zo zločinov, ktorých má Matovič na krku možno viac, ako Šufliarsky. Dnešný rozdiel medzi Matovičom a Šufliarskym je iba ten, že má väčšiu spoločenskú podporu ako Šufliarsky. A v čom je generálny problém? V tom, že špeciálny, aj Generálny prokurátor SR, sú pre svoju minulosť a politické napojenia na Smer v takých obavách zo svojej budúcnosti, že dve tretiny trestných činov, ktoré na Slovensku pácha neomafia, sa snažia nevidieť. Sú to iba pešiaci, ktorí kalkulujú s možnosťou, že keď sa vzdajú novým vládcom Slovenska, nebudú v budúcnosti potrestaní. Osobne si však myslím, že za republiku mali bojovať, pretože spoločensky sú mŕtvi už dnes. Vzdali to. A nie sú rozhodne sami, kto boj o Slovenskú republiku vzdal.
Vyšetrovanie vraždy Kuciaka sa teda zastaví pravdepodobne na Haščákovi. V tejto kolosálnej kauze budú odsúdené, iba malé ryby – vykonávatelia vraždy a sprostáčik Andruskó, ktorý, výmenou za nižší trest dosvedčí čokoľvek. Sprostredkovateľka Zsuzsová dostane pravdepodobne doživotie a Kočner 25 rokov natvrdo. A to bude zároveň koniec prvéj fázy tejto hry o tróny. Slovensko sa fakty o tom, že Kočner, s typicky plytkým myslením zločinca, mohol byť Haščakom zatiahnutý do vyššej volebnej “hry o tróny”, na ktorej sa podielala neomafia v spolupráci s Izraelcami a o ktorej Kočner nemal ani potuchy, nikdy nedozvie. Ja prejavím svoj žiaľ za tradičnou republikou s hrdosťou, v súlade so zásadou: “Kto s tým nesúhlasí, nech prehovorí teraz alebo nech mlčí navždy”!
SDĽ-kárski a neskôr Smerácki lídri, mysleli vždy takto: “Máme moc a boli sme spoločenskými elitami už v dobe komunizmu. Na Slovensku neexistujú ľudia, ktorí by boli pri moci dlhšie, ako my. Vládneme Slovákom s prestávkami už od roku 1945. A za tú dobu sme vládli národu, už s kadejakými zločincami a vždy sme to prežili v relatívnom zdraví. Tak dajme našim domácim nepriateľom, ktorí majú, akú-takú podporu zahraničia časť moci, nech majú pocit, že sa s nimi chceme deliť a všetci sa budeme mať dobre. A keď sa v našich radoch alebo radoch našich partnerov pri moci niečo poserie, tak ľudí, ktorí zato môžu hodíme cez palubu alebo zavrieme do basy, ako to robíme takmer 80 rokov a život pôjde ďalej, lebo my, čo sme navrchole, sme naozaj chytrí, máme spoločenské postavenie a dobehnúť sa nenecháme.”
Váš problém, drahé, slovenské elity je ten, že ste narazili na zločincov vyššieho formátu, ktorí vás nerešpektujú (a v Bruseli, ani nikdy nerešpektovali), ako sme vás desaťročia rešpektovali my národovci a o vládu nad Slovenskom, sa s vami niesú ochotní podeliť. A táto mafia, vás s pomocou menšín rozložila zvnútra. Nieje náhoda, že Bugár podporil vo voľbách Čaputovú a nieje náhoda ani to, že Kotleba, na jednej strane menšinu Rómov rozoštval a naopak Kiska, si 5 rokov rómsku menšinu nakláňa. Aj o tom sú dnešné, prezidentské voľby priatelia, pretože Čaputovú, budú voliť aj Maďari a Rómovia. A to je dohromady, takmer milion voličov.
Národ tradičných Slovákov, zostal v týchto sračkách sám
Je mi dnes v podstate jedno, že časť proslovenského národa uctieva Kotlebu, pretože, mnohí ani netušíte, čo ste tým spôsobili a neviete, aká odmena vás zato čaká. Výhra Čaputovej, ktorej Kotleba, Mazurek a Uhrík výrazne pomohli, je totiž hlavne o tom, že Slovensko sa stane ukážkovou krajinou ktorá rozloží pakt Vyšehradskej štvorky a pomôže dostať Ukrajinu do EÚ, čo okrem iného v preklade znamená, otvorenú vojnu Európskej únie na Dombase a v Luhansku. Aspoň je dnes jasné, načo NATO potrebuje na Slovensku 30 muničných skladov.
Zomrú pravdepodobne tisíce ľudí. Stránka Zomri Official, ktorá Čaputovú podporuje, dostane konečne svoju reálnu podobu.
Slovensko výhrou Čaputovej, pravdepodobne zachráni na dlhý čas zvrátenú politiku Európskej únie, pretože Vyšehradská štvorka, germánsku a anglosaskú chamtivosť – európsky neoliberalizmus, držala v Európe na uzde. Ale práve Čaputová priatelia, je ten klin, ktorý je do nej vrazený. A to bude dosť dlhý čas nato, aby sa Európa premenila na kontinent Afričanov a Európania zdrhali pred neoliberálnou totalitou do Afriky. Zachrániť vás môže jediné – že sa do Európskeho parlamentu dostanú skutoční národovci z jednotlivých krajín Európy a preformátujú parlament Európskej únie. Preto by ste sa, drahí kotlebovci a smeráci, mali začať modliť. To je totiž jediné, čo vám dnes, po vašich diabolských plánoch zostalo.
Osobitne by som dnes chcela “poďakovať ľuďom”, ako je Eduard Chmelár, ktorý má na tom svoj podieľ tiež. Ale o tom nabudúce. Dnes chcem iba smútiť. Mám v očiach celé jazero smútku. A vylieva sa.
Katalin Tara
Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Katalin Tara

Pridaj komentár

  & Časopis