Vyhlásenie politickej strany NÁRODNÁ KOALÍCIA ku Kiskovmu rozhodnutiu nekandidovať

· Čas čítania: 3 min.

Politická strana NÁRODNÁ KOALÍCIA víta rozhodnutie prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku neuchádzať sa v budúcoročných prezidentských voľbách opäť o post hlavy štátu. Človek, ktorého meno je spájané s finančnými a daňovými kauzami a osoba, ktorá ako máloktorý doterajší prezident tak ostro polarizovala slovenskú spoločnosť, nemá podľa predsedníčky strany Slavěny Vorobelovej čo hľadať v prezidentskom paláci. „Do dnešného dňa pán prezident nevysvetlil podľa všetkého nezákonné financovanie svojej prezidentskej kampane, nepredložil médiám ani verejnosti dostatočné dôkazy, ktoré by vyvrátili pochybnosti o porušení zákona, teda o krátení dane z príjmu a DPH, firmou jeho brata KTAG, ktorá kampaň financovala,“ uviedla Vorobelová.

Na čele krajiny nemôže stáť niekto, kto provokatívne práve pri príležitosti 25. výročia vzniku samostatnej Slovenskej republiky vyznamenáva ľudí, ktorí bytostne boli proti vzniku samostatného štátu. Prezidentom nemôže byť človek, ktorý zo záhadných dôvodov nadržiava len jednej svetovej mocnosti, konkrétne USA, pričom si neuvedomuje, že svojou nenávisťou voči Ruskej federácii poškodzuje nielen dobré meno Slovenska v zahraničí, ale škodí tým aj občanom našej vlasti. A už vonkoncom nemôže byť prezidentom osoba, ktorá podporuje ilegálnu migráciu a ako nejaká bábková figurína, riadená od reality odtrhnutými politickými elitami z Bruselu, presadzuje povinné prijatie tisícov a tisícov ilegálnych migrantov,“ zdôrazňuje 1. podpredseda NÁRODNEJ KOALÍCIE Peter Sokol. Podľa neho z uvedených dôvodov „novú politickú éru“ nemôže priniesť Andrej Kiska, ktorý zvažuje možnosť zotrvania v politike po skončení svojho prezidentského mandátu.

NÁRODNÁ KOALÍCIA je presvedčená, že prezidentom môže byť len osoba, ktorá je morálne čistá, ktorá nereční len tak do prázdna o slušnosti, pričom od slušnosti má na míle ďaleko, ktorá sa vyzná v slovenskom práve, ktorá je pronárodne orientovaná, ktorá nezneužíva svoje verejné postavenie, ktorá neprekrúca a neznásilňuje Ústavu SR tak, ako kedy jej príde vhod. Na čele krajiny musí stáť človek, ktorému úprimne záleží na tom, aby Slovensko bolo domovom všetkých občanov, a to nielen vybraných skupín ľudí, ktoré podporujú výlučne len menšiny, bezbrehú ilegálnu migráciu, agresívnu politiku USA a ktorý sa nesnaží za každú cenu všade, kde sa objaví, vyvolať konfrontáciu s Ruskou federáciou. Prezidentom by mala byť osoba, ktorá pozná a ctí si Ústavu SR, zákony SR a vyznáva princípy spravodlivosti a rovnosti.

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár