Vyjsť s holou pravdou von si trúfajú už len feministky

· Čas čítania: 4 min.
Kúpalisko Düsseldorfer Rheinbad v poslednú júnovú sobotu pod ochranou polície. Zdroj: Rheinische Post

Letné horúčavy vyháňajú milióny Stredoeurópanov, ktorí nedovolenkujú pri mori, ochladzovať sa i chytať bronz na domácich jazerách a kúpaliskách. Kým v krajinách, ktoré vzdorujú tlaku z Bruselu, aby sa nechali zaplavovať vlnami votrelcov z Ázie a Afriky, sa môžu ženy a dievčatá kúpať a slniť bez obáv, v Nemecku sa opakujú patálie z vlaňajška. Dodajme, že aj z leta 2017, 2016 a 2015.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Povinný ústup

Najľudnatejšia európska krajina platí krutú daň za to, že od augusta 2015 vpúšťa a veľkoryso živí milióny votrelcov prevažne z islamského sveta. V naprostej väčšine sú to mladí muži, čo neutekajú pred prenasledovaním, ale za lepším a bezstarostným životom. Európu vnímajú ako dekadentný priestor, čo sa núka k hriešnym pôžitkom.

Nemecko so Škandináviou sú k nim najštedrejšie a najbenevolentnejšie. Miestne dievčatá sa im javia ako najzvodnejšie i najnecudnejšie a podľa toho sa k nim chovajú. Ako k radodajkám. Hltajú ich očami a neraz i skúšajú ohmatkávať rukami. Trestný postih za to býva prakticky nulový. V krajnom prípade sú posielaní na osobitné integračné kurzy, kde sa im dobroprajní samozvaní odborníci z mimovládok pokúšajú nevtieravo a hravým spôsobom objasňovať niektoré pravidlá spolužitia.

Niet divu, že ich to v lete ťahá na kúpaliská plné šantiacich dievčat v rozpuku krásy, zdravia a vitality. Miera naivity a dôverčivosti mladých Nemiek, odchovaných doktrínou spoločenskej povinnosti tolerovať inakosť vyvrcholila pre štyrmi rokmi. Odvtedy klesá, ale nie dostatočne na to, aby sa sťažnosti na obchytkávanie a fotografovanie dievčat na kúpaliskách patrične medializovali a mohli konečne viesť k náprave.

O verbálnom a fyzickom obťažovaní sa oficiálne hovorí a píše úzkostlivo bezpríznakovými výrazovými prostriedkami. Tu je ukážka vykastrovanej neutrálnej lexiky tlačovej agentúry ČTK z 15. júla. Kolegiálne ju prebrala od nemeckej DPA: „Německo debatuje o posílení bezpečnosti na koupalištích kvůli častým násilným incidentům. Ve hře je i zavedení zvláštní policejní ochrany. …Podle DPA se v červnu zvýšil počet incidentů na koupalištích. Nechyběly ani spory s použitím nožů, útoky na plavčíka nebo přelézání plotů na už přeplněná koupaliště.

Správa obchádza spoločného menovateľa stúpajúceho násilia, akým je zrážka kultúr a civilizácií. Jedna neustále ustupuje, druhá postupuje. Ide o povinný ústup majoritnej spoločnosti v sebaničivom ošiali dogmatického multikulturalizmu.

Protiútok sestier

Aký je dnešný stav? Bandy prevažne mladých moslimov z Blízkeho východu a severnej Afriky obsadzujú mnohé kúpaliská, obchytkávajú dievčatá a útočia na tých, čo sa obete pokúšajú brániť. Do správ médií hlavného prúdu sa však dostávajú sanitované správy ako táto od ČTK: „Některá koupaliště v Německu musela být podle DPA v červnu vyklizena, protože si návštěvníci vjeli do vlasů.“

Takže podľa tohto zámerného prehliadania skutkovej podstaty si agresori a obete navzájom „vjeli do vlasů“ a to je všetko? Rozhorčené otázky tohto druhu si kladú aj nemecké feministické organizácie a obracajú sa s nimi na poriadkové orgány. Zdieľajú široké spektrum názorov s multikultúrnymi vítačmi, ale prestávajú byť ochotné sústavne mlčať o silnejúcom násilí zväčša islamských prisťahovalcov voči miestnym ženám a dievčatám na verejných miestach. V hre je prestíž feministického hnutia. „Zrieka sa obrany sestier pred davmi nadržaných cudzozemských samcov?,“ pýtajú sa mnohé stúpenkyne neveriacky.

11. júla vyrazil feministický časopis Emma do mediálnej ofenzívy. Takto vyzerá jeho aktuálna titulná strana, aby sme predišli pochybnostiam o jeho feministickom zameraní. Aj Wikipédia ho charakterizuje ako feministický.

Titulná strana aktuálneho letného vydania nemeckého feministického časopisu Emma
https://www.emma.de/sites/default/files/2019_04_600x800.jpg

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Aby ukázal, že sa zapodieva aj čímsi iným, než celebritami (Amal Clooneyová na titulnej strane je britsko-libanonská manželkou herca Georga Clooneyho a právna zástupkyňa takých prominentov ako Julian Assange, alebo Júlia Tymošenková), nasadil ostrý tón už v titulku: „Frauen: Freiwild im Freibad?„, voľne preložené „Ženy lovnou zverou na kúpaliskách?“.

Hneď v prvom odstavci napadol patologických vítačov a ich mediálnych apologétov, keď povedal na rovinu, že páchateľmi bývajú najčastejšie migranti. Situácia sa vraj podľa skúseností správcov kúpalísk od roku 2015 vyostruje. Politici a média problémy dlho nenazývali pravými menami z obáv pred obvineniami z rasizmu.

Úvodný odstavec a titulok „Ženy lovnou zverou na kúpaliskách?“
Zdroj: časopis Emma: https://www.emma.de/artikel/frauen-freiwild-im-schwimmbad-336983

Východiská v nedohľadne

Šokujúca je zmienka o istom mužovi z kúpaliska v Düsseldorfe o niekoľko odstavcov ďalej. Stál a chránil svoju rodinu obkolesený stovkami mladých mužov („umgeben von Hunderten junger Männer“). Článok prináša správy očitých svedkov z viacerých nemeckých miest s rovnakým priebehom udalostí, keď mladí migranti obťažujú miestne dievčatá a fyzický napádajú všetkých, vrátane plavčíkov, ak sa ich pokúšajú chrániť.

Podobný vývoj zaznamenávajú v susednom Rakúsku i Švajčiarsku, podotýka autorka článku Annika Rossová. Odporúča sprísniť bezpečnostní opatrenia, z čoho budú profitovať súkromné bezpečnostné agentúry. Seriózne východiská ale autorka neponúka. Musela by napadnúť doktrínu ultraliberalizmu, na ktorej sa však vezie aj súčasný feminizmus štvrtej generácie.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár