Vykonáva Denník N svoju činnosť v súlade s účelom registrácie?

Redaktori Denníka N obiehajú obchodné reťazce, kultúrne a osvetové zariadenia a slovenské knižnice ako GESTAPO plným menom Geheime Staatspolizei a robia toto:
https://dennikn.sk/blog/1243940/aj-vo-vasom-meste-sa-kniznica-zblaznila-a-ponuka-zem-a-vek/?ref=box

Mesačníku Zem a vek, vylistovanému Billou a už aj Tescom: Zvolajte si svojich ľudí, najmä právnikov, ústavných právnikov a národnú konferenciu a zaútočte na licenciu Denníka N cestou prokuratúry a súdu.
https://zemavek.sk/narodna-konferencia-predstavila-manifest-slovenska-a-zvolila-narodneho-kandidata-na-prezidenta/

Pracovno-právna hypotéza:
Denník N vykonáva činnosť v rozpore s účelom jeho registrácie a túto činnosť stupňuje fašistickými agresívnymi nátlakovými metódami, osobnou a tiež aj špinavou a zákernou kyber šikanou.

Pchá svoj „liberálno-demokratický“ fašisticko-gestapácky svojvoľný nos tam, kam nemá, útočí na slobodu slova a tlače a obmedzuje slovenskej čitateľskej verejnosti voľný prístup k informáciám, slobode myslenia, tvorby a dotvárania vlastného občianskeho názoru na veci verejné vnútorné, ale aj veci vo vzťahu k zahraničným politikám Slovenska a k euro-transatlantickému a ostatnému zahraničiu…

Denník N ale aj SME a ďalšie denníky z ich „liberálno-demokratického“ mediálneho spektra a „pravého čistého árijského“ mediálneho mainstreamu tej istej „krvnej skupiny“ násilným spôsobom obmedzujú slovenskej občianskej verejnosti jej právo samostatne kriticky myslieť a uplatňovať osobnú ľudskú, občiansku, náboženskú slobodnú vôľu a voľbu.

Denník N deformuje slobodný a demokratický verejný mediálny priestor na, ako znova a znova píšem, pojmy “liberalizmus, liberálny, liberálna demokracia”. To sú orwellizmy, podvod a LOŽ! Demokracia je alebo nie je! Demokracia nepozná a nepotrebuje prívlastky.

Osobitne menujem osobne zodpovedné persóny, útočiace na demokratické zriadenie Slovenskej republiky, preambulu a jadro Ústavy SR: Kernová, Goda, Tódová: https://dennikn.sk/autor/omediach-com/ a ďalší…

DENNÍK N VOLÁ PO CENZÚRE!

Denník N (SME a ďalšie liberálne denníky liberálnej ľavice a pravice) sa ruka v ruke s neomarxistickými mimovládkami, „neziskovkami“ správajú ako liberálno-fašistické politické strany.

Dôkazom je aj, že okrem „ich“ Mistríka a Čaputovej nepoznajú žiadneho iného relevantného prezidentského kandidáta („liberálno-demokraticky“ zatĺkajú ako Plzák neveru). Médiá vo vlastníctve záujmových skupín nie sú a nemôžu sa vydávať za slobodné, nezávislé, objektívne a komplexné.

V ich očiach nie je „v pohode“ Zem a vek, ktorý je slobodný a nezávislý aj na reklame. Navzdory agresívnej kampani náklad, predaj a predplatné Zem a vek stúpa (príklad ako z učebnice). Denník N sa ale mentálne „nechytá“. Poslušné ovce oslepené „liberálno-demokratickým UV žiarením“ kŕmi svojimi bludmi, polopravdami a lžami. A orwellovským newspeakom.

Ústava SR v čl. 1 odsek 1 nepripúšťa orientáciu Slovenska na žiadnu ideológiu, tobôž neomarxistické náboženstvo NWO typu Progresívne Slovensko alebo a osobitne heretických, od kresťanstva odpadlíckych a sektárskych (náboženský extrémizmus!) Progresívnych veriacich (politický subjekt, ktorý tiež pôjde do parlamentných volieb 2020 proti KDH, ktoré je žiaľ, vnútorne rozpoltené na „liberálnych kresťanov“ a konzervatívcov).

Slovensku hrozí zmena jeho charakteru „liberálno-demokratickou“ fašizáciou a genocída autochtónnej slovanskej časti štátotvorného slovenského národa.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Gestapo

OČTK (prokuratúra, policajný zbor) sú povinné konať na podnet aj bez neho, ak sa dozvedia o podozrení o konaní, nezlučiteľnom s právnym poriadkom SR. Práve sa deje a stalo sa. Tento článok majú na svojom stole.

Eurostat: Dôvera voči Policajnému zboru SR je v rámci krajín V4 na chvoste, dnes vykazuje katastrofických 38 percent.

Obnovu dôvery občanov vo vzťahu k policajnému zboru nezakladá len vyšetrenie a odstíhanie Kuciakovej vraždy, ale náprava vecí verejných a spoločných, vo verejnom spoločenskom záujme v celom spektre policajných činností… Polícia má pomáhať a chrániť. Komu a koho?

Odkaz Denníku N: Chcete na Slovensku občiansku vojnu? A do ktorého kanála potom zaleziete?

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply