Vynálezca mRNA technológie Dr. Robert Malone o lekárskej (ne)slobode, nevídanej cenzúre a psychologickej vojne proti ľuďom s cieľom manipulácie

Foto: Twitter @jsolomonReports

Americký lekár a biochemik Dr. Robert Malone dňa 23. februára 2024 predniesol svoj prejav na Medzinárodnom krízovom summite – 5 vo Washingtone DC. Dr. Malone bol v popredí vývoja technológie mRNA, ktorá vytvorila základ dnešných vakcín od farmaceutických firiem Pfizer/BioNTech a Moderna. Špecializoval sa aj na výskum liečiv a opätovného použitia liekov. Vlády a korporátne médiá po celom svete ho počas Doby covidizmu označili za konšpirátora, napriek tomu, že on sám ako lekár a vedec bol vývojárom tejto technológie a bol zasvätený do informácií, ktoré vie len úzky okruh zainteresovaných ľudí a odborníkov. Vo svojom príspevku poukázal na to, že brutálne totalitné praktiky počas covidizmu podnietili prebudiť do skutočnej reality obrovské masy občanov a nabáda ich k zamýšľaniu, hľadaniu pravdy a k diskutovaniu o zásadných otázkach týkajúcich sa našej spoločnosti.

Najnovšie zverejnená štúdia dokázala, že spoločnosť Google môže manipuláciou s informáciami, ktoré divák vidí, ovplyvniť voľby o dvadsať percent. Robí to tak, že kontroluje, čo počujete, čo si myslíte, čo cítite, a o čom je vám povolené diskutovať. Rovnaké nástroje boli napríklad použité prostredníctvom nálepkovania ľudí, ktorí spochybňovali anticovidové injekcie alebo rodičov, ktorí nechceli dať očkovať svoje deti týmito experimentálnymi látkami vakcínami- označením „antivaxeri“.

Cenzorský technologický komplex na stereoidoch je potrebné zastaviť, lebo v opačnom prípade budeme už len spomínať koľko slobody sme v roku 2024 mali.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) Vynálezca mRNA technológie Dr. Robert Malone o lekárskej (ne)slobode, nevídanej cenzúre a psychologickej vojne proti ľuďom, ktorá bola premyslene zorganizovaná za účelom kontrolovania a manipulovania ľudskej populácie, Infovojna, 28.02.2024
(2) Dr. Robert Malone: Mezinárodní krizový summit ve Washingtonu, D.C. (23. 2. 2024), rumble.com / BezPressuNews, 27.02.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár