Vyprovokujú transatlantisti priamy konflikt s Ruskom a to aj napriek postoju USA?

Foto: Youtube

Vyprovokuje EÚ a NATO priamy konflikt s Ruskom napriek postoju USA k NATO a EÚ? Zdá sa, že asi áno a USA budú možno štátom EÚ predávať zbrane ako za druhej svetovej vojny. Aj preto tých 5% z HDP poplatku pre NATO a nie skutočného príjmu štátov aby sa západné štáty a ich satelity úplne a navždy zničili, ale hlavne aby sa zničilo semenisko koloniálnej hynúcej moci v strede Londýna a potom na Blízkom východe.

Žirinovskij myslím, že to bolo v roku 1991-2 vyhlásil, že ak Európa zaútočí na Rusko, Rusko už nezopakuje chybu z prvej a druhej svetovej vojny a nezastaví sa na pol ceste. Teraz už vojnu s Európou dokončí v jej ideovom centre  Londýna a Británia ako mocnosť nebude, pretože ona je strojcom všetkých priamych a zástupných vojen na kontinente a vo svete za posledných 500 rokov. USA sa až neskôr stali len nástrojom Londýna. Toľko Žirinovskij. Až do roku cca 2010 sa zo Žirinovskeho smiali a teraz sa ukázalo, že mal vždy pravdu a až do svojej smrti. Väčšia časť politického spektra ho brala vážne aj keď s určitou rezervou.

Poznámka: Dá sa povedať, že ku konfliktu s Ruskom predsa len dôjde pre pokus o záchrane jastrabov v NATO a vojnychtivý západ zachrániť si aspoň obmedzené otrokárske koloniálne NWO v nádeji, že sa mu podarí Rusko zničiť priamym konfliktom a súbežnou korupciou so sabotážami vo vnútri Ruska. Lenže doba a vnútorná situácia je už aj v Rusku iná ako na začiatku SVO a skutočná SVO beží na pozadí scény na Ukrajine obchodnou a diplomatickou „vojnou“, ktorá prerozdelí moc nad naším svetom na nepoznanie.

Taktiež Vatikánska hviezda univerzálnej cirkvi a moci nad kresťanským svetom odchodom súčasného Pápeža spustí proces rozkladu a zániku katolicizmu ako globálnej moci, ktorú ca 899 rokov budovali zneužitím ideí kresťanstva.

Jednou z týchto zmien bude neďaleká zmena sídla a vplyvu OSN. Podobný osud postihne Bruselskú EÚ Babylonskú vežu a narastie význam Slovenska v Európe ako centra riadenia európskych záležitostí. Nič sa nedeje náhodne a Ficova návšteva na konferencii vo Washingtone nebola len formálnu kávičkou s chlebíčkami na konferencie.

Trump jasne poďakoval a všetkým prítomným prstom ukázal na Fica, čím de facto vyhlásil, že tento chlapec je veľmi dôležitý, s nim budete počítať, s nim budete jednať. Je zaujímavé že neupozornil na Viktora Orbána. Roberta Fica na svetovú politickú scénu inou formou skôr uviedli v Moskve, Pekingu, Istanbule, Brazílii a vo Vatikáne.

Znie to divne až neskutočne, ale slová o mimoriadnom historickom význame Slovenska pre Európu, vyrieknuté Janom Pavlom II. (Wojtyla) pri prvej návšteve Slovenska, už dostávajú konkrétny obraz. Náhody v medzinárodnej politike nie sú!

 

 

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2026

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár