Výzva rebelom na jednotný postup 17. 11. 2021

Od včera opäť platia v Česku nové nariadenia pri návšteve reštauračných zariadení, ktoré ešte hlbšie segregujú ľudí na očkovaných a neočkovaných . Po novom musia v gastro prevádzkach kontrolovať bezinfekčnosť. Až do nedele to bolo na zodpovednosti každého návštevníka, prevádzkar mal povinnosť len upozorniť na túto skutočnosť na viditeľnom mieste pri vstupe. 

Predstavitelia politického hnutia Otevřeme Česko s podporou iniciatívy Chcípl pes hneď v prvý deň platnosti nových pravidiel naplánovali protest na Šeberáku tam, kde sa vlani ako prví verejne postavili na fyzický odpor voči opatreniam, ktoré najviac zasiahli práve tento sektor. Na Hygienickú stanicu Hl.m. Prahy už podali sami na seba udania o porušovaní vládnych nariadení, pretože ich nehodlajú dodržiavať. Tieto udania je hygienik povinný riešiť. Ak sa tak stane, sú pripravení na argumentačnú bitku so štátnou správou. 

Ďalší verejný protest je naplánovaný na výročie pádu totalitného režimu, ktorý sa veľmi podobá súčasnej politike vlády – na 17. 11. o 15.00 na Staromestskom námestí. Cieľom je ukázať nielen ostatným prevádzkarom, ale aj zákazníkom, že dnes je jedinou cestou, ako si vymôcť svoje práva, fyzický odpor a bojkotovanie protiprávnych nariadení. Táto demonštrácia za slobodnú budúcnosť je apolitická a vyjadruje spoločný cieľ – život v právnom štáte zaručujúcom nedotknuteľnosť slobôd občana. Chcú ukázať národu, že osobná sloboda je to najcennejšie, čo máme. Poukazujú na to, že ľuďom treba dodať nádej a silu na ďalší boj s bezprávím. 

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Už len čakám, kedy sa 17.11. začne štrngať kľučami, nasadia sa vodné delá a médiá prinesú správu o smrti jedného príslušníka poriadkových síl, na čo vládna demokraticky zvolená moc pritvrdí represie voči dezolátnym občanom a prizve si na pomoc spriatelené armády.
    Nech máme 1968, 1989 za sebou v jednej akcii.
    Potom volená moc oslávi víťazstvo nad silami, ktoré rozbíjajú našu krehkú liberálnu demokraciu a za oslavného spevu liberálov a slniečkárov im láskavo dovolí súhlasiť s reformami sveta, ktoré zachránia planétu za cenu zníženia populácie o povedzme 4 miliardy. Tak to spočítali odborníci na CO2 a udržateľný rozvoj nednárodných korporácií.

Leave a Reply