WEF odhaľuje agendu pre Davos 2023

Foto: Reuters

Svetové ekonomické fórum (WEF) – Davos 2023 sa bude konať už čoskoro. Uskutoční sa už v januári budúceho roka.

Tohtoročné podujatie (2022) malo názov „História v zlomovom bode“ a všetci si pamätáme, keď švajčiarska armáda dostala rozkaz chrániť Schwaba a globálne elity s 5 000 vojakmi. Schwab tiež varoval tých, ktorí by sa pokúsili bagatelizovať alebo vynášať kľúčové udalosti, ako je často spomínaný Veľký reset, že sa s nimi bude zaobchádzať s opovrhnutím. Protichodné hlasy jednoducho neboli tolerované.

V kľúčovom prejave Klaus Schwab povedal:

“Táto vojna je skutočne zlomovým bodom v histórii a v nadchádzajúcich rokoch “pretvorí” naše politické a ekonomické prostredie.” – Klaus Schwab.

Spolupráca v roztrieštenom svete“ bude témou výročného stretnutia 2023 v Davose, Klosters od 16. do 20. januára 2023. Zúčastní sa ho viac ako 2 500 lídrov z vládnej sféry, obchodu a občianskej spoločnosti.

„Výročné stretnutie 2023, ktoré sa koná v kľúčovom čase pre svet, spojí viac ako 2 500 lídrov z vládnej sféry, obchodu a občianskej spoločnosti. Pandémia Covid-19 a vojna na Ukrajine spustili veľké zmeny. Prísľub „desaťročia činnosti“ by sa mohol zmeniť na desaťročie neistoty a krehkosti, ak sa nebudú riešiť systémové riziká. Svetové ekonomické fórum (WEF) organizuje v januári svoje 53. výročné zasadnutie, aby sa vyrovnalo so súčasnými kaskádovými krízami, ale čo je dôležitejšie, aby sa z dlhodobého hľadiska podnietili hmatateľné zmeny, ktoré budú pozitívne pre systém, aby znovu potvrdilo hodnotu a imperatív dialógu a spolupráce medzi verejným a súkromným sektorom. “

Hlavnými témami pre rok 2023 budú:

1. Energetické a potravinové krízy v kontexte nového systému pre energiu, klímu a prírodu
2. Vysoká inflácia, nízky rast, vysoká zadĺženosť v kontexte nového systému investícií, obchodu a infraštruktúry
3. Problémy v odvetví v kontexte nového systému využívania hraničných technológií pre inováciu a odolnosť súkromného sektora
4. Sociálna zraniteľnosť v kontexte nového systému práce, zručností a starostlivosti
5. Geopolitické riziká v kontexte nového systému pre dialóg a spoluprácu v multipolárnom svete

Môžete očakávať, že Klaus Schwab a jeho “priatelia” priletia do Davosu na lietadlách s vysokým obsahom uhlíka a budú jesť filet mignon, zatiaľ čo nás nasmerujú na „bicyklovanie a jedenie chrobákov“.

Minulý rok sa uskutočnilo viac ako 400 stretnutí, všetky v súlade s cieľmi trvalo udržateľného rozvoja Organizácie Spojených národov. Všetci pracujú na globálnej vláde a digitálnej kontrole prostredníctvom SDG OSN. Hovoria, že dnes sme v kritickom bode zlomu. Obrovské množstvo kríz si vyžaduje odvážne kroky. Na výročnom stretnutí budú lídri vlád, podnikov a občianskej spoločnosti diskutovať o stave sveta a prioritách na ďalší rok. Prostredníctvom ich obľúbenej spolupráce medzi verejným a súkromným sektorom poskytne platformu pre takzvaný „konštruktívny dialóg zameraný na budúcnosť“.

Budujú riešenia problémov, ktoré vytvorili. Ľudia Davosu boli vyškolení, aby verili a podporovali globalistickú formu nevolenej vlády, kde je hybnou silou podnikanie. Nezabúdajte tiež, že WEF nie je len obchod, ako tvrdia niektorí overovatelia faktov a mainstreamové médiá, ktorým by ste uverili. WEF má rovnaký formálny štatút ako oficiálna medzinárodná inštitúcia – ako Červený kríž alebo Medzinárodný olympijský výbor.

Pôjde teda o ďalšie kolo globalistických vyhlásení, ktoré spôsobia zmätok bez toho, aby v skutočnosti niečo napravili. Sledujte, ako sa rozhodujú mimo demokracie a prinášajú vopred určené riešenia, ako je digitálna identita, CBDC a sledovanie uhlíka. Prostredníctvom toho môžu ovládať a zotročiť vlády a ľudí.

Toto podujatie bude pokrývať TruthTalk.UK.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
1. Sikh for Truth: The WEF Reveals the Agenda for Davos 2023. “Cooperation in a Fragmented World”. Triggering Economic Chaos, Debt, Poverty and Social Tyranny Worldwide…, Global Research, 6 December 2022
2. Web weforum.org
3. Eve of Destruction: Klaus Schwab Pledges the World Can Find Salvation at Davos 2022, breitbart.com, 19 Máj 2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply