WEF vyhlasuje vojnu káve, pre jej vraj príliš veľkú uhlíkovú stopu

Foto: freepik.com

V ďalšom diskusnom paneli na tému „klíma“ prišla v Davose okrem iného reč aj na kávu, ktorá má údajne negatívny vplyv na klímu, pretože každá šálka zanecháva príliš veľkú uhlíkovú stopu. Logicky sa bude to isté vzťahovať zrejme aj na čaj či exotické ovocie.

Po mäse, mlieku a vajciach je tu teda ďalšia požívatina, ktorá má byť časom buď úplne zakázaná, silne obmedzená alebo určená len pre „elity.“ To isté sa však zrejme bude vzťahovať aj na ďalšie produkty, ktoré sa nepestujú vyložene „za humnami.“

Na druhú stranu potom, čo bude zničené poľnohospodárstvo, bude zrejme väčšina ľudí kŕmená umelými laboratórnymi produktmi.

Švajčiarsky bankár Hubert Keller počas diskusie na Svetovom ekonomickom fóre v Davose povedal, že káva, ktorú všetci pijeme, emituje 15 až 20 ton CO2 na tonu kávy.

„Zakaždým, keď pijeme kávu, v skutočnosti pumpujeme CO2 do atmosféry,“ tvrdí Keller, ktorý má na webových stránkach WEF vlastnú stránku.

Bankár dodal, že väčšina kávových plantáží sú monokultúry, a že monokultúry sú tiež príčinou „klimatickej zmeny.“ V dôsledku toho sa podľa neho zhoršuje kvalita prírody.

Káva je skutočne posledná v dlhom zozname každodenných položiek vrátane mäsa a mliečnych výrobkov, ktoré WEF vyhlási za zakázané.

Pripomíname, že mestá z celého sveta podpísali zmluvu s globalistickou organizáciou o zákaze mäsa, mliečnych výrobkov a automobilov do roku 2030, aby boli splnené ciele OSN a WEF v oblasti zmeny klímy.

Tieto mestá infiltrované WEF vytvorili koalíciu nazvanú „C40 Cities Climate Leadership Group“ (C40).

Mestá C40 súhlasili s tým, že ich obyvatelia budú nútení dodržiavať nasledujúci zoznam protiústavných pravidiel:

  • 0 kg spotreby mäsa
  • 0 kg spotreby mliečnych výrobkov
  • 3 nové odevy na osobu a rok
  • 0 vlastnených súkromných vozidiel
  • 1 spiatočný let na krátku vzdialenosť (menej ako 1500 km) každé 3 roky na osobu

Dystopické ciele C40 Cities možno nájsť v ich správe „Budúcnosť mestskej spotreby vo svete s teplotou 1,5 °C .“ Správa bola zverejnená v roku 2019 a znovu zdôraznená v roku 2023.

Organizáciu vedie a z veľkej časti financuje demokratický miliardár Michael Bloomberg. Organizáciu tvorí takmer 100 miest po celom svete.

„Cieľ eliminácie mäsových a mliekarenských výrobkov a súkromných vozidiel do roku 2030 je založený na budúcej vízii efektívnej výroby z hľadiska zdrojov a rozsiahlych zmien v spotrebiteľských voľbách,“ uvádza správa.

V roku 2020 predstavilo Svetové ekonomické fórum (ktoré na svojich webových stránkach propaguje mestá C40) „Veľký reset“, ktorý sa snaží využiť pandémiu Covid ako bod, z ktorého je možné začať globálny reset spoločnosti, aby údajne mohla bojovať proti zmene klímy.

“Nič nebudeš vlastniť a budeš šťastný.”

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) weforum.org/X-Twitter, 22.01.2024
(2) Slovanka/Necenzurovaná Pravda – WEF vyhlašuje válku kávě, prý zanechává příliš velkou uhlíkovou stopu, cz24.news, 24.01.2024
(3) America’s C40 Cities Will Ban Meat, Dairy, New Clothes, Private Cars by 2030, Linkedin

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply

x

Dostávajte upozornenia na výber najlepších článkov priamo do vašej e-mailovej schránky.