WEF vyzýva, aby všetci pomohli pri „očkovaní sveta“

· Čas čítania: 2 min.
Foto: isha.sadhguru.org

Svetové ekonomické fórum (WEF) chce, aby vlády, centrálne banky a veľké firmy pomáhali pri presviedčaní ľudí o správnosti a bezpečnosti očkovania. Je totiž presvedčené, že tento elitný „triumvirát“ môže svojim vplyvom (a peniazmi) zohrať rolu pri globálnom očkovaní.

Decembrová správa WEF poukazuje na potrebu tvorby zoznamov na všetkých miestach ako prostriedok pre identifikáciu osôb a delenie na očkovaných a neočkovaných. Praktika sa pravdepodobne skryje za „ochranu obyvateľstva“ alebo potrebu očkovania tzv. zraniteľných skupín, ktoré nakoniec i tak budú zahŕňať všetkých. Pomôcť má aj starý (pred rokmi za konšpiráciu označovaný a vysmievaný) plán sledovacích aplikácií a digitálnych (očkovacích) pasov.

Vnucované očkovanie sa bude vymáhať napr. prostredníctvom hrozieb o strate zamestnania alebo základných slobôd, ktoré sú stanovené v medzinárodných či štátnych právnych dokumentoch. Každé porušenie ústav, zmlúv a dohôd sa bude prezentovať ako „potrebný krok pre boj s pandémiou“.

Dokument WEF hovorí, že sa spoľahne na zamestnávateľov (a ich psychologický nátlak?), aby ľuďom vysvetľovali prirodzenosť tzv. očkovacej ochrany. Ďalej poukazuje na kombináciu technológií, globalistických organizácií, vlád, médií a agilných internetových platforiem, ktoré majú na presviedčaní kolaborovať. Technológie sa pohybujú v rozmedzí od trasovania kontaktov (sledovaním cez mobilné telefóny), tzv. covid-passov, techník pre bezpečnejšie verejné priestranstvá (všadeprítomný dohľad), pokroku s vakcínami, logistiky pre distribúciu vakcín až po podporu komunít tzv. filantropmi.

Ďalší laboratórny test s vôľou obyvateľstva a schopnosti zlomiť ju? Výsledky z pozorovaní masového testovania sa pravdepodobne budú hodiť pri nastavovaní dnešného podmieňovania a vydierania.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

(1) Business has a big role to play in vaccinating the world; autor: Ravi Kumar S.; World Economic Forum, 15.12.2020

(2) Moral Considerations Regarding the New Covid-19 Vaccines; Committee on Doctrine and the Committee on Pro-Life Activities United States Conference of Catholic Bishops

(3) Is the world up to the challenge of mass COVID-19 vaccination?; autori: Margi Van Gogh, Ludwig Hausmann, Detlev Mohr, Christoph Wolff; World Economic Forum, 18.12.2020

(4) Covid vaccine: UK woman becomes first in world to receive Pfizer jab; autor: Jessica Murray; The Guardian, 8.12.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár