YouTube pod paľbou

Zdroj:Flickr

Slnečné letné mesiace bývajú v krajinách ležiacich v miernom podnebnom pásme ideálnym ročným obdobím na konanie pouličných manifestácií menšinových skupín. Štáty hlásiace sa k ideológii liberálnej demokracie poskytujú verejným zhromaždeniam viacerých menšinových skupín policajnú ochranu. Globalistické sociálne siete YouTube, Facebook, Twitter a ďalšie im prenechávajú priestor na celoplanetárne kampane. Len máloktoré krajiny sa odvažujú blokovať na internete, v médiách a na školách pôsobenie hnutí propagujúcich okrajové sexuálne praktiky a takzvaný netradičný životný štýl.

 

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Podporovaná, šírená a zisková

 

Eskalácia požiadaviek sexuálnych menšín predkladaných skupinami, čo vystupujú v ich mene, nepozná hraníc. Na multimediálnom zviditeľňovaní sexuálnej inakosti sa dá na sociálnych sieťach kráľovsky zarábať. Najznámejší spôsob predstavujú provízie z reklamy. Presnejšie zo zisku z reklamy, o ktorý sa platforma na zdieľanie videí delí s ich tvorcami.

 

Tí najschopnejší, čo sa tvorbou v službách organizovaného hnutia LGBT živia, narazili na bariéry verejnej mienky. Tvorba aktivistov a skupín LGBT musí neustále posúvať horizont nápaditosti a ohromovať, aby zaujala a udržala sledovanosť. Prílišné dráždenie však neraz vyvoláva u väčšinovej spoločnosti averziu a odpor. Najmä ak niektoré videá obsahujú zjavné alebo symbolické pedofilné prvky, ktoré pochvalne komentujú pedofílovia. Rozčúlené publikum adresuje svoje výčitky a námietky správcom sociálnych sietí, ako aj veľkým inzerentom. Tí v spätnej väzbe nabádajú k prísnejšiemu filtrovaniu vystavovanej tvorby, aby neklesala návštevnosť z radov väčšinovej populácie.

 

Platforma YouTube vyhovela týmto požiadavkám a vylaďovala filtračné algoritmy. Masmediálny marketing hnutia LGBT zrejme zaznamenal pokles sledovanosti a okamžite vyštartoval do protiútoku. Príslušní právni zástupcovia podali na YouTube v Kalifornii žalobu. Tvrdia, že diskriminuje tvorcov LGBT videí, obmedzuje v nich reklamu (“restricts advertising on LGBT videos“) a tým pádom ich oberá o príjmy..

 

Za pozornosť stojí obvinenie, že sa tým obmedzuje dosah a možnosť objavovania multimediálnej tvorby aktivistov LGBT a ich organizácií (“limits their reach and discoverability“). Inými slovami, sociálno-inžiniersky projekt pretláčania homosexuality, genderizmu a transgenderizmu sa nemôže vtierať do pozornosti zvedavej mladej generácie cez sociálnu sieť YouTube v predpokladanom rozsahu a s dostatočnou údernosťou.

 

Žalujúca strana (LGBT) pritom odhalila záväzok, ktorým sa YouTube dosiaľ príliš nechválila. Generálna riaditeľka (Chief Executive Officer) YouTube Susan Wojcicki totiž povedala na rovinu, že “We’ve always wanted to openly support this community.”, t.j., že spoločnosť YouTube chcela vždy otvorene podporovať LGBT komunitu. Táto 55-ročná matka piatich detí, má poľský pôvod a a popri americkom občianstve aj poľské.

 


Šéfka YouTube Susan Wojcicki, jedna z najvplyvnejších žien na svete, s poľským premiérom M. Morawieckim vo Varšave v novembri 2018.

Zdroj: Wikipedia: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Mateusz_Morawiecki_wraz_z_Susan_Wojcicki_prezesem_YouTube_odwiedzili_Centrum_Nauki_Kopernik.jpg

 

Stúpenci zrovnoprávnenia homosexuálov už dávno dosiahli splnenie pôvodnej požiadavky, aby nesmeli byť právne diskriminovaní. Ich lobisti sa však vtedy ešte len rozbiehali. Vo väčšine západných krajín dosiahli zaradenie LGBT do zoznamu chránených menšín, na ktoré sa vzťahuje pozitívna diskriminácia, čiže uprednostňovanie. K dnes už privilegovanému zoskupeniu menšiny homosexuálnych mužov a žien sa konjunkturálne nabaľovali iné sexuálne menšiny a expanzia pokračuje. Ťažko zapamätateľná skratka LGBT narástla do ešte krkolomnejšieho akronymického tvaru LGBTIQ, aby obsiahol dodatočné zložky transrodovosti. Wikipédia definuje túto 6-písmenovú skratku takto: LGBTIQ = “lesbický, gay, bisexuálny, transrodový, intersexuálny a queer”.

 

Priestor pre pedofíliu

 

K výsadnému postaveniu LGBT z hľadiska vydobytých privilégií sa chce dopracovať menšina, ktorú zákony a verejná mienka za legitímnu nepovažujú. Má ochrancov v najvyšších mocenských kruhoch, o čom svedčí škandalózna pedofílná aféra Jeffreyho Epsteina. Ani taká avantgarda kultúrneho ultraliberalizmu, aká riadi sociálnu sieť YouTube, si netrúfa otvorene podporovať propagáciu pedofílie.

 

Sebaničivý spoločenský vývoj v civilizačnom okruhu západnej liberálnej demokracie však speje k postupnému legalizovaniu pedofílie. Len čo k tomu v ultraprogresivistickej Kalifornii dôjde, bude platforma YouTube zrejme musieť poskytnúť voľné pole pedofilom. Zhrozená verejnosť bude namietať a platforme ju bude chlácholiť spočiatku striktným filtrovaním. Takzvaní moderátori platformy budú mieru cenzúry (filtrovania) pravdepodobne pozvoľna uvoľňovať, až sa YouTube jedného dňa dočká fenoménu, ktorému sa hovorí déjà vu. Konkrétne žaloby právnych zástupcov pedofilnej komunity, že obria sociálna sieť diskriminuje tvorcov videí, obmedzuje v nich reklamu a tým pádom ich oberá o príjmy.

 


Profitovať chce každý

Zdroj: Flickr: https://www.flickr.com/photos/143106192@N03/42435427100/

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply