Zahradil: Prepadli bezfarební, hoci protežovaní liberálni miláčikovia médií

· Čas čítania: 1 min.

Český poslanec Európskeho parlamentu za Občiansku demokratickú stranu Jan Zahradil svojim rodákom prostredníctvom sociálnej siete odkázal, že zo Slovenska nemajú byť až takí nadšení, ako boli doteraz napr. z dôvodu zvolenia Čaputovej na post hlavy štátu.

Výsledok parlamentných volieb z 29. februára totiž podľa neho nepotvrdil liberalizáciu Slovenska. Naopak, pozastavil sa nad víťazstvom hnutia OĽANO, ktorých považuje za konzervatívnych populistov. Matovičovu dominanciu Zahradil označil za potvrdenie trendu súčasnej ´trumpizácie´ politiky. Na facebooku dodal, že dnes sa na politickej scéne nepresadzujú klasické strany, ale „výrazní, kontroverzní politickí lídri, ktorí sa s vecami veľmi  nemaznajú a útočia na prvú signálnu sústavu voličov“. Zahradil zároveň pripomenul, že chránenci a obľúbenci médií, medzi ktorých patrí aj koalícia Progresívne Slovensko/Spolu, sa do parlamentu ani nedostali. Za ďalších miláčikov médií, ktorí utrpeli porážku napriek tesnému preklenutie päťpercentnej hranice, označil Kiskovu stranu Za ľudí. „Exprezident Kiska tam preliezol s odretým chrbtom,“ dodal europoslanec za ODS s tým, že voliči volili inak, než si to priali médiá. „Prepadli bezfarební, hoci protežovaní ‚liberálni‘ miláčikovia médií,“ uzavrel Zahradil.

Zdroj:
https://cz.sputniknews.com/politika/2020030311588610-zahradil-si-nebral-servitky-az-nekdo-bude-vykladat-jak-je-slovensko-pred-nami-at-radeji-polkne/

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár