ZÁKERNÉ PODVÁDZANIE ZO STRANY ŽIDOV A LIBERÁLOV

Ilustračné foto: Shutterstock

O tom, že UZŽNO prostredníctvom svojich predstaviteľov klame, zavádza a manipuluje verejnú mienku sme už písali v súvislosti s trestným oznámením na podpredsedu UZŽNO Igora Rintela, ktoré podala advokátska kancelária Jána Čarnogurského:

https://zemavek.sk/advokatska-kancelaria-jana-carnogurskeh…/

Hra na nedotknuteľných musí skončiť práve tak, ako musí skončiť komunikácia zdania jediného z utrpení. V hrôzach plameňov 2. svetovej vojny sa na popol obrátili osudy a životy viac ako 30 miliónov Slovanov. Tejto skutočnosti by sme mali venovať adekvátnu pozornosť: ak sa pripomína holokaust, potom nemenej nástojčivo majú vyrastať pamätníky genocídy Slovanov a zápasu nášho národa za právo na vlastné sebaurčenie. To je ten pravý zdroj poučenia pre generácie sebavedomých a hrdých potomkov národa v srdci Európy.

Medzitým sledujte posledné pokusy progresívcov zvrátiť realitu o zničenom židovskom cintoríne, ktorý majú na svedomí maloletí chlapci. Tu sú komenty spod Denníka N:

„Jozef M.: Najlepšie je že tí chlapci za to veľmi nemôžu. Ale ich okolie by malo byť pyšné.

Tina C.: Bude z nich ešte niečo poriadne, či len budúci hnedí voliči?

Katarína S.: Takže, keď niekto bude chcieť niekomu poškodiť a zničiť,treba tam poslať maloletých… nik ich nebude stíhať!

Daniel C: Antisemitizmus na Slovensku dostávajú deti spolu s materským mliekom.

Gabriel D.: Hitlerjugend… Potrestal by som rodičov, tie deti to odkiaľ môžu mať? Aspoň náhradu škody, aj keď škodu na detských mysliach nenahradí nič.

Dalibor C: Povinný “výlet” aj s prespanim v Osvienčime aby to bolo protizákonne aj s rodičmi … Ešte na to aj prispejem!

Kizák P: Takí malí a už fašisti?!“

A k tým vyjadreniam, že to nemohli urobiť títo chlapci, pretože náhrobný kameň je ťažký. Nuž ešte pred Vianocami tí istí komentovali: „A to sú kotlebovci tak slabučkí, že niektoré kamene (mimochodom židia tomu hovorili maceva) nevládali zvaliť? “
Nuž veru, deti zvládli iba vysoké, tenké a nahlodané časom …

Arogancia, predsudky, rozoštvávanie a esenciálne konšpiračné teórie na židovských stránkach nie sú ničím výnimočným:

https://www.uzzno.sk/manipulativne-slovo-ma-destrukcny-efek…

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár