Zamlčiavanie skutočne ekologických pohonov

· Čas čítania: 1 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Lobisti a obchodníci sa vždy snažili pretláčať svoje záujmy, tváriac sa, že im ide o blaho ľudí alebo ochranu životného prostredia. V poslednom čase sa stupňuje honba na dieselové autá. Viaceré hlavné mestá ich vyhostili zo svojho centra, respektíve spoplatnili ich užívanie nemysliteľne vysokými sumami.

Zatiaľ ich vyhnali na perifériu, ale hovorí sa aj o ich skorom úplnom zákaze. Pritom sa ponúkajú alternatívy, ktorých ekologickosť je sporná. Na druhej strane sa ropná loby snaží o zachovanie spaľovacích motorov a ohovára elektromobily. Čo teda skutočne šetrí životné prostredie a čo je len výsledkom sprisahaní záujmových skupín?

Autor: Ratko Sudecký

[plsc_button url=“http://bit.ly/kupit-online-zemavek-jun-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK JÚN 2019[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár