Zem&Vek bude podporovať zákony ohľadne hanobenia Slovákov a kresťanstva

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Shutterstock
Poslanca ĽSNS Stanislava Mizíka obžalovali z extrémizmu za minuloročný status o tom, komu prezident udelil vyznamenania. Tvrdil, že Kiska všetkých vybral podľa židovského pôvodu.
Nemôžeme a nesmieme mlčať. Ctíme slobodu slova a prejavu. Je zakotvená v Ústave SR, čl. 26, preto aj prípad poslanca Mizíka vnímame ako protiústavný politický proces.
Stotožňujeme sa s tým, že Ing. Kiska zneužívajúci úrad hlavy štátu, do ktorého sa podľa mnohých zdrojov dostal nelegálne, prepožičiava vyznamenania osobám, ktoré stáli proti našej štátnosti.
Upozorňujeme na to, že amorálne osoby takto zneužívajú prepožičiavanie významenaní mnohým amorálnym osobám.
Tiež upozorňujeme na to, že ľudia hanobiaci štúrovcov oblečených do gardistickej uniformy nenesú žiadnu zodpovednosť za hanobenie nášho národa a jeho najväčších osobností (.týždeň).
Podobne tak nerozumieme, ako môže byť beztrestné hanobenie katolíkov a evanjelikov, (z ktorých mnohí pomáhali židom). Havran ich všetkých označil ako zodpovedných za deportácie a smrť židov, podobne ako všetkých našich predkov. Takýto prístup je hanobením kresťanského vierovyznania.
Absolútne nesúhlasíme so zneužívaním moci v súčasnom systéme bezvládia, v ktorom sa kormidla chopili živly z medzinárodného mimovládneho sektoru.
Budeme podporovať legislatívne procesy vedúce k ochrane nášho národa zákonmi o trestných činoch hanobenia slovenského národa a kresťanského vierovyznania.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár