Židovských obetí bolo 11-17 miliónov, perlí rokycanský starosta

„ Zhruba 11 až 17 miliónov Židov bolo odvlečených do koncentračných táborov. Aj z Rokycan boli deportované všetky židovské rodiny,“ túto historickú perlu vypustil z úst starosta Rokycan istý Tomáš Rada (Rokycanskí patrioti). Súdny človek by sa asi čudoval, ako mohli nemeckí nacisti zavliecť do koncentráku 17 mil. Židov, keď ich v čase 2. svetovej vojny žilo po celom svete iba 12 miliónov.

Dnes taká evidentná hlúposť nepríde nikomu podivná. Dokonca nikto nepripomína ono posvätné číslo 6 miliónov, ktoré sa nesmie pod hrozbou trestnoprávnych sankcií inak spochybňovať. Veď jediné obete, nad ktorými sa smie oficiálne trúchliť, sú v posledných 20-25 rokoch obete židovského holokaustu. Otázkou teda nie je, či je rokycanský starosta nevzdelaný hlupák! Otázkou je, prečo sa nad tým verejne nikto nediví?

Podľa M. Kalouska neoslobodila Prahu Červená armáda, ale pražskí povstalci. Čo na tom, že je to preukázateľný historický nezmysel a práve rýchly postup sovietskych vojsk ku Prahe zabránil jej zničeniu a masakre Pražanov a sovietske vojská vykonali na predmestí Prahy 9. mája postupové boje s ustupujúcimi nemeckými vojskami. Ani táto lož nikomu nevadí. Naopak! Súdny človek sa asi bude pýtať, prečo sa teda Pražania neoslobodili už v roku 1942, keď tých Rusov k ničomu vlastne nepotrebovali. Naopak množia sa výzvy pre režimových aktivistov na likvidáciu všetkých pripomienok oslobodenia krajiny ruskou armádou.

Výročie konca 2. svetovej vojny prinieslo množstvo podobných prejavov a tie z úst prorežimných politikov na všetkých úrovniach vyzneli doslova ako z Orwella. História sa už neprepisuje pomaly, ale na plný plyn. Cieľom je vymazať historickú pamäť českého národa.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Mike Donák, Texas, USA, „Židovských obětí bylo 11-17 milionů“, rokycan0ský starosta perlí. „Praha se osvobodila sama“, rozumuje M. Kalousek. Ani posvátných 6 milionů už nestačí? Přepisování historie jede na plný plyn, ceskavec.com, 10.5.2023

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár