Žoldnieri liberalizmu

· Čas čítania: 3 min.
foto: archív

 Zamestnanci médií, mimovládok, tretieho sektoru, kaviarenskí povaľači, značná časť politikov – všetko žoldnieri liberalizmu, pracujú na plný plyn. Ani si to moc neuvedomujeme, alebo radšej nechceme uvedomiť…, no krok za krom postupne rozkladajú a rozpúšťajú všetky doteraz fungujúce normy a pravidlá, ktoré našu normálnu spoločnosť definovali a riadili, teda nám umožnili fungovať na slušnej úrovni.

Títo žoldnieri liberalizmu nám svoje nové normy zavedú za každú cenu, aj násilím.

Teror a obmedzovanie slobody slova, zhromažďovania sa, vyslovenie vlastného názoru, nesúhlas s nadnárodnými korporáciami a pod. by predsa mal byť v úplnom rozpore s ich liberálnym myslením, ale nie je.

Aké je spojenie : Nemecko, Rusko, Ukrajina, Donbas a pod. – čečenskí teroristi

Ako ináč sa totiž dá logicky vysvetliť skutočnosť, že obyvatelia územia, dnes už vlastnej Doneckej a Luhanskej republiky sú označovaní za separatistov a teroristov len preto, že žiadnemu zahraničnému nadnárodnému koncernu, korporácii, teda ani ruskému, nedovolia ničiť  a drancovať nerastné suroviny a bohatstvo na ich vlastnom území, ničiť ich lásku k vlasti, tradíciám, rodine. Tak toto sú podľa niektorých slovenských politikov a všetkých médií  teroristi.

Aký paradox že skutoční čečenskí teroristi, ktorí vraždia nielen na Donbase, boli ešte donedávna nedotknuteľní aj v Nemecku ( slovenské mienkotvorné média opäť mlčia a niektorí politici, o.z, n.o, tretí sektor a pod. tvrdia, že s príchodom „utečencov“ nám absolútne nič nehrozí ) Nemecko napriek tomu že vedelo, že sa jedná o teroristov na ktorých Rusko vydalo zatykač im poskytlo azyl, samozrejme ubytovanie, stravu, vreckové – zadarmo.

Dnes aj „slobodná“ nemecká krajina, ktorá v niektorých mestách už vyzerá horšie ako Bangladéš či Keňa pochopila, že čečenskí „inžinieri a jadroví fyzici“ neprišli pracovať, ale páchať tú najzávažnejšiu trestnú činnosť. Aby sa ako vždy vyhneme konšpiráciám, tak dňa 10.5.2019 sa nemecká polícia rozhodla tvrdo zakročiť voči čečenským „utečencom“ teda v skutočnosti banditom. Zadržania prebehli v mestách Brandenburg, Berlín a iných mestách. Len v samotnom Berlíne „čečenských utečencov“ oficiálne žije cca. 7.000.  Nemecký Federálny úrad počas viac rokov analyzoval informácie o čečenských „utečencoch“. Nemecký Spiegel, uverejnil článok o „ úlohe čečenských utečencov“ a prisťahovalcov v kriminálnom podsvetí v Nemecku. Polícia a prokuratúra zdôraznili krutosť a bezcitnosť čečenských „utečeneckých“ banditov, organizovaných v obrovských skupinách.

Ani Nemcom vlastne nič nehrozilo, veď sú to predsa „iba utečenci“ a strašiť obyvateľov je automaticky hoax, konšpirácia a výmysel …

Ako to dopadlo vedia už aj Nemci. Karl Hans Schreder, veliteľ polície v Brandenburskej oblasti doslova uviedol : „ integrovať sa môžu len tí, ktorí to sami chcú, polícia už nemá v silách brániť obyvateľov pred týmito bandami“

A teraz sa dostaneme k niečomu veľmi zaujímavému: Dôvod prečo ich vlastne Nemci ale aj celá EU „toleruje“ a  tento terorizmus podporuje. Dôvod je jediný a je ním Rusko. Čečenci sa totiž netaja tým, ( dokonca sa tým verejne v TV chvália  ako v prípade Donbasu), že bojujú nielen proti súčasnému gubernátorovi Čečny Ramzanovi Kadyrovi, proti Donbasu, vláde v Sýrii, ale hlavne proti Rusku a Putinovi.

Akú benevolenciu a toleranciu má EU k terorizmu je až nepochopiteľné. Ale aj taký fajsbuk – vám zmaže konto za nejaký názor, komentár, postoj, udavači vás obvinia z nezmyslov a NAKA vám znepríjemňuje vám život. No v takom Nemecku ako by to bol raj pre týchto vrahov a teroristov. Ich stránka Režim 95 na fejsbuku veselo funguje, ako by nič. To však nie je všetko, táto stránka verejne verbuje ďalších teroristov z celého Kaukazu. Fejsbuk mlčí – možno v Nemecku nežije osobnosť Európy Biela vrana Benčík, alebo Smatana. Inak si to neviem vysvetliť.

Takže môžeš byť aj vrah a terorista, no musíš byť na tej správnej strane.

autor: Ján Donecký – Donbas

zdroj: bgn

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár