Zomrel mu 16-ročný syn po vakcinácii Pfizerom, teraz chce varovať svet

Foto: na snímke Ernest Ramirez starší a mladší

Otec tínedžera Ernesta Ramireza chcel varovať svet, že vakcína môže zabiť dieťa aj iným, no fundraisingová platforma GoFundMe, kde sa dá zaregistrovať zbierka na akýkoľvek projekt, ho zrušila a zhabala mu vyzbierané peniaze.

Chlapec z Texasu sa dal zaočkovať 19. apríla, keď spolu s otcom uverili reklamám na vakcínu. Na 5. deň po 1. dávke bol mŕtvy, pričom pitva zistila zväčšené srdce ako príčinu smrti. Podobný bol záver pitvy 13-ročného Jacoba z Michiganu, ktorý zomrel po 2. dávke Pfizer vakcíny.

Zronený otec, ktorý syna vychovával sám napísal, že ani nemohol prosiť o lepšieho syna a dodal: „Od 7 rokov hral basebal až po strednú školu. Bol slušný, rešpektujúci, milovaný všetkými, ktorých stretol. Stál stále pri mne, môj malý chlapček, vždy som mu hovoril, že on a ja držíme spolu aj proti celému svetu.”

Ramirez je teraz odhodlaný varovať ďalších o nebezpečenstvách, ktorým čelia, keď zvažujú očkovanie proti covid-19. „Musíme kričať, musíme niečo urobiť – jeho život bol hodný viac, ako si vláda, alebo ktokoľvek myslí,” píše portál Life Site News o svedectva otca, ktorý vystúpil aj na viacerých protestoch.

Davu zvykne pripomínať: „Dnes vidíte svoje dieťa, ale zajtra ho už nemusíte vidieť. Musím s tým žiť po zvyšok života. Už žiadne objatia, žiadne „ocko, ľúbim ťa”.”

Keď však pán Ernest Ramirez zaregistroval zbierku na obrovskej crowdfundingovej platforme GoFundMe, kde môže hocikto prispieť, jeho zbierka bola odstránená pre „zakázané správanie”. Zrejme platforme vadil otcov zámer zvýšiť osvetu o rizikách experimentálnych covid vakcín. Peniaze, ktoré dovtedy vyzbieral, prepadli v prospech platformy.

Svojho zámeru šíriť osvetu sa nevzdáva. Zaregistroval zbierku na alternatívnej platforme LifeFunder a verí, že už čoskoro vyzbiera dostatok, aby mohol o osude svojho syna hovoriť aj s politikmi vo Washingtone, D.C. Jeho video svedectvo si možno vypočuť TU.

AUTOR: Ing. Jana Ray Tutková, M. A. je ekonómka s postgraduálom z európskej politiky, ktorá vedie Centrum pre bioetickú reformu

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár