ZOMRI a útok na biologičku Soňu Pekovú

Ilustračný obrázok: Shutterstock

Stránka ZOMRI včera priniesla fotografiu známej českej mikrobiologičky Soni Pekovej ako Zem&Vek pozitívnej osobnosti, s krátkym komentárom: „Prečo ma ani trochu neprekvapilo, že som práve túto pani zbadal na obálke práve tohto časopisu…“

Keďže MUDr. Peková vyslovuje nepohodlné názory (napríklad, že vírus je umelo vytorený, alebo, že vakcína proti nemu bude zbytočná) vôbec neprekvapuje, že to túto provládnu stránku irituje. Obrovský úspech a vplyv molekulárnej biologičky, ktorá sa medzičasom stala v Českej republike národným pojmom je pre mentálnych šampiónov ZOMRI ďalšou zo zlých správ.

Neprekvapuje ani skutočnosť, že adminov ZOMRI plánuje slovenská vláda prostredníctvom štátneho tajomníka ministerstva zahraničia Martina Klusa využívať ako poradný orgán v „boji proti dezinformáciám“.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár