ZOMRI VPN!

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Facebook

Nenávistná liberálna stránka Zomri! sa v týchto dňoch prezentuje logom hnutia Verejnosť proti násiliu (VPN) – organizátora novembrovej revolúcie na Slovensku. Spolu s nimi sa youtuber a moderátor Matej Cifra (Sajfa) vo svojom „vianočnom“ videu s igelitovým vrecom na hlave lúči s fanúšikmi pozdravom: „Ahoj a zomri.“

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

 • Blahoželám RTVS k oslavám 30 rokov Nežnej revolúcie v SND! „Reálny liberalizmus“ dostáva jasné kontúry ako náprotivok umenia socialistického realizmu.
  Krásny balet policajtov s obuškami a prilbami mi pripomenul, že sme sa kedysi pozerali na zhovadilý socialistický realizmus v podaní Baletu československej televízie a Čínskeho baletu gangu štyroch, ktorí počas kultúrnej revolúcie pobehovali po javisku s knižkami Mao-Ce tunga.

  Mimochodom. Neviete mi pomôcť nájsť záznam alebo obrázky baletu policajtov? Určite ste ho mnohí videli aspoň námatkom. Ukazujú v archívoch len príhovor prezidentky Čaputovej k baletu.
  Rád by som totiž toto veľdielo umenia prehrával svojím deťom a vnukom, aby pochopili veľkosť umenia a vytríbili si cit pre kritické myslenie. Okrem toho ten záznam určite položí základy Reálneho liberalizmu a bude niečo ako Guernica 21. storočia. (Nečrtá sa Kalmus byť guru tohto umenia po voľbách, keď dostane rad antisemitu Štúra a prezidentská kancelária, ergo politická centrála Progresívneho Slovenska, mu prepožičia titul Slobodný európsky umelec?). Veď, keď nežne pretiahne toho koňa na podstavci v Košiciach za potlesku Kisku, Čaputovej, Beblavého, … nepochybne získa nehynúcu slávu.
  https://kosice.korzar.sme.sk/c/20955973/na-zvonarsku-ulicu-v-kosiciach-sa-vratila-socha-kona.html
  V Telgárte milujeme stavanie sôch: http://mordechajkapusta.blogspot.com/2009/12/staviame-sochy.html

Pridaj komentár