Zuzana Fialová bola nadšená z newyorského dúhového pochodu

Tagged With: , , , Add Comment

Včera sa v New Yorku uskutočnil masový pochod homosexuálov Gay Pride, podporovaný priamo starostom mesta a uchádzačom o demokratickú prezidentskú kandidatúru Billom de Blasiom, ktorý sa dlhodobo angažuje ako podporovateľ LGBTI ideológie.

Sprievodu sa mali podľa informácií agentúr prizerať milióny ľudí. Niektorí pozdravovali jeho účastníkov dúhovými zástavkami. V samotnom sprievode bolo okolo 150 000 ľudí.

Zúčastnila sa aj herečka Zuzana Fialová, ktorá takisto podporuje liberálnu LGBTI a feministickú agendu. Na svojom Instagrame napísala: „A títo ľudia na čele sprievodu sú veteránmi celosvetového boja za ľudské práva. Obrovský rešpekt! A videla som lesbický motorkársky gang, na zožratie boli.“

Takže exhibicionisti, ktorí sa predvádzajú na dúhových pochodoch, sú podľa Fialovej hrdinovia, ale kňaza Mariána Kuffu, ktorý celý život obetoval pomoci slabším, označila za blázna. V relácii televízie JOJ Sedem o ňom svojho času vyhlásila: „Niektorí ľudia sa snažia presunúť z Bratislavy do Košíc, on nás presúva odtiaľto do stredoveku za stotinu. Normálne blázon. Kuffa.“ Pripomeňme si celú pasáž, kde Fialová nachutne nadáva na Kuffu, pričom jej zdatne sekunduje dnes už poradca Čaputovej Marián Leško:

Zdroje: TASR, Instagram, Youtube

Marián Benka
Po predchádzajúcom pôsobení v rôznych tituloch ekonomickej tlače som napokon prešiel do redakcie Zem a Vek. Jednak preto, že som sa dostával k čoraz viac informáciám o pravej podstate a neudržateľnosti súčasného ekonomicko-politického systému. Jednak vďaka môjmu záujmu o prírodné duchovno, alternatívy všetkého druhu a vývoj spoločnosti ako takej.

Pridaj komentár

  & Časopis